098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
מהי המציאות בכלל ?
מה זה מציאות מדומה ?
star trak vr - צאו למסע בן כוכבים
אולי גם יעניין אתכם:

מהי המציאות בכלל ? ומי אמר לכם שאתם כבר עכשיו לא בתוך מציאות מדומה ?

לפני שאתחיל, הסבר קצר.

משחק המחשב הראשון שיצא פעם אחת היה פונג או באנגלית פשוט פונג ולפני שאני ממשיך למחילת הארנב, בואו נראה את המשחק:

עכשיו בואו נראה דוגמאות של משחקי מחשב של ימינו:

ועכשיו בואו נראה לאיזה רמה הגיעו משחקי המציאות מדומה בפחות משלוש שנים, (המשקפיים הרציניות שבשוק)

בואו נקפוץ כמה שנים לעתיד הקרוב, נאמר 10 שנים, לא יהיה הבדל בין מציאות למציאות מדומה ואני חותם על זה! מוביל אותנו למחשבה מאוד רצינית לגביי הקיום שלנו, מי אמר שאנחנו כבר לא בתוך משחק מחשב? הלא המחשבים יכוליםו יצירת דמויות ממוחשבות שיהיה להם רצון חופשי ורגש, נקודה למחשבה.

הסיבה שפתחתי בדוגמה הזו היא שמציאות מדומה לא תהיה משקפיים כל הזמן, אנחנו מתקרבים ליום שמציאות מדומה תתקשר מול המוח האנושי בצורה ישירה, (אני לא מטורף ולא צוחק), ועכשיו אני עובר לכתוב הבא שקצת קשורה בנושא.שסתום מפתחת ממשקי מוח-מחשב ישיר יכול להיות מובנה לתוך משקפי המציאות המדומה שלכם

הפסיכיאטר הניסויי וולב, ד"ר מייק אמבינדר, עלה היום על הבמה ב- GDC 2019 ודיבר על ממשקי מחשב-מוח (BCI) וכיצד הם ישפיעו על העתיד של עיצוב המשחקים. לא פולשני אלקטרואנספלוגרמה (EEG) אומר ההתקנות יכולות להיות יום אחד המספק נתונים למעצבי המשחק, כך שהם יכולים ליצור דור חדש של משחקים חכמים יותר.חשוב לי לציין בזה זה שהם לא החברה היחידה שעוסקת בתחום ויש גם את החברה של אילון מאסק Neuralink ועוד חברות שעוסקות בתחום של לחבר אותנו למטריקס הלכה למעשה.

ממשקי מחשב-מוח הם בעצם שיטת תקשורת המתרגמת אותות עצביים לקלט יכול לפעול עבור מחשבים. בהקשר של המשחקים, המטרה של חברות כמו Ambinder היא לרכוש נתונים פיזיולוגיים של שחקנים ולהשתמש בו כדי ליידע את המשחק אם שחקן מאושר, עצוב, מתוסכל, משועמם, ממוקד, מוסח, וכו '; הרעיון הוא להבין מדוע זה קורה בכל הנסיבות - האם זה כעס לחוות באג משחק, או אושר כשמטרה מסוימת מושגת - ולבנות מערכות למנף נתונים אלה.וזה לא כל כך מופרך כמו שאתה חושבים אומר ד"ר מייק אמבינדר טוען:

"אנחנו יכולים למדוד תגובות לגירויים בתוך המשחק. ואנחנו לא תמיד מקבלים [נתונים] בצורה אמינה, אבל אנחנו מתחילים להבין איך. תחשוב על מה שאתה רוצה לדעת על שחקנים שלך. הנוכחי, וניסוי הדור הנוכחי, "הוא אמר.הקרן, אמבינדר רואה ב- EEG כמו הדרך הקלה ביותר להתחיל לא סוף סוף את זה סוג של נתונים במקרה של EEG, אלקטרודות ממוקמות באופן לא פולשני על נקודות שונות של הקרקפת, ומשמשות למדידת תנודות המתח של נוירונים במוח. דברים כמו תשומת לב, למידה, זיכרון וכוונה נמדדו במובנים מסוימים באמצעות EEG, ואמבינדר מקווה שהדברים האלה, שהיו בעבר הנושא למחקר מדעי, יעשו את דרכם לעיצוב המשחק המרכזי בו כלשהו. אבל אנשים לא רק הולכים ללבוש מלא אלקטרודה 35 קומה במספר, הקסדה משדרת EEG עבור יוזמות שהן OpenBCI וזה אף; זה המקום שבו AR / VR נכנס.

"אם אתה הולך למדוד אותות מוח, אתה צריך דרך לגרום לאנשים ללבוש קסדה. אם רק לנו כמעצבי משחקים היו דרך לעשות את זה," אמר אמבינדר בצחוק, ומראה שקופית שלמשקפי מציאות מדומה HTC Vive. "יתרון אחד של AR ו- VR זה שאתה מקבל קשר עקבי עם המקור של פעילות המוח. אז יכול לשתף לעשות דברים מעניינים אם אתה יכול לשכנע אותם ללבוש קסדה עם חיישנים של EEG."חברות כמו Neurable כבר החלו לייצר מכשירי EEG שנבנו במיוחד כדי לעבוד עם מכשירי VR, ומאפשרים לאנשים "שלחו בתוכנות ומכשירים משתמשים רק בפעילות המוחית שלהם", טוענת החברה.עם זאת, נתוני EEG אינו פתרון מושלם. אמבינדר השווה את זה לישיבה מחוץ לאיצטדיון כדורגל ולנסות להבין מה קורה באזור רק על ידי ההסברה לעוצמת תגובת הקהל. הדור הנוכחי של התקני BCI רועשים, ו- EEG הוא אחד הרעשנים בשל עבודתה של איסוף איתותים עצביים דרך הגולגולת, הקרקפת והשיער.יש עדיין הרבה מה ללמוד מ EEG, אומר אמבינדר, למרות ידע עמוק יותר ודחף לכיוון משחקים immersive, יותר סביר להניח שבעתיד יהיה שתלים שתח מוח פולשני. לפני שזה יקרה, הם יצטרכו להעביר את מה שהוא מכנה "סף לאסיק" - הליך שהוא פולשני מבינת טכניקה, אך מעניק יתרונות פוטנציאליים רבים למשתמשים בזמן צמצום הסיכון בין של הפרוצדורה.לאמבינדר לא היה הרבה מה להודיע ​​על התוכניות של החברה לפריצה פוטנציאלית של BCI עם משהו מונומנטלי כמו מציאות וירטואלית צרכנית - ולמרות שהוא רואה את EEG כשדרה מוקדמת מובהקת ללכידת סוג של נתונים גדולים, הוא קובע שצריך להתחיל לבנות מערכות אינטראקציה וההקיף הכל החל ביצירת הדרכות טובות יותר על ידי למידה על היכולת הפרטית של המשתמש ללמוד, כדי להפוך את המשחקים לטובים יותר ואמתיים יותר עבור שחקנים.