חפש
ניתן לשלם בהעברה בביט או ב- PAYBOX לטלפון נייד מספר 055-887-6899, לאחר מכן תצא חשבונית מס קבלה ויצא משלוח.

משרד הבריאות מורה על התגוננות מפני קורונה 

היכן ניתן לרכוש מסכות קורונה? | קניית מסכת קורונה באינטרנט | ציוד הגנה מפני נגיף הקורונה אונליין | איפה אפשר לקנות מסכות קורונה?
משרד הבריאות מזהיר כי וירוס הקורונה מאיים להתפשט גם בישראל. נכון להיום, ישנם 7 מודבקי קורונה בישראל, מספר שעשוי להשתנות אם לא נרכוש מסיכות קורונה ונתגונן מפני הווירוס שמאיים על כולנו. רכשו מסכה קורונה עוד היום. 
מחפשים אחר רכישת מסכות קורונה אונליין? אנחנו מזמינים אתכם לדבר איתנו עוד היום, נעשה כל מה שאפשר בכדי לסייע לכם כמה שיותר מהר. שימו לב, בבקשה, אנחנו מתמודדים כיום עם עומס רב, אבל אנחנו עושים כל מה שאפשר בכדי לספק לכולם את הציוד הנדרש. הציוד המומלץ עבור התגוננות מפני קורונה הוא כדלהלן:
מסיכות פחם קורונה
מסכת ילדים | מסיכות לילד | מסכה לילד קורונה
ספריי אנטי חיידקים וקוטל וירוסים 
חליפות הגנה מפני הקורונה (חליפות גוף שלמות) 
כפפות להגנה מפני מגע המאיים בנגיף קורונה
כפפות לבדיקת ויניל רפואיות גומי ללא לטקס
מדחום מבוסס אינפרא אדום דיגיטלי לבדיקת תסמיני קורונה
התגוננות מפני קורונה – כיצד נדע אם נדבקנו? 
איך נדע אם נדבקנו בקורונה? קודם כל, לא להילחץ. אם אתם חווים תסמינים כמו עלייה פתאומית בחום, שיעול וקשיים במערכת הנשימה, עיטוש רב וכדומה, צרו קשר עם מוקד רפואי. אם חבשתם מסיכות קורונה מקצועיות, כפפות קורונה, כיסוי לנעליים וכדומה, הסיכוי שנדבקתם יהיה הרבה יותר נמוך. 
מסכת קורונה לקנייה באינטרנט? אנחנו כאן בכדי לספק לכם את זה, אך בבקשה קחו בחשבון כי אנחנו מתמודדים עם לא מעט עומס. בכל זאת, אנחנו עושים הכול בכדי לספק לכם ציוד התגוננות מפני קורונה (הגנה מפני קורונה) כמה שיותר מהר. 
צרו עמנו קשר עוד היום עבור הציוד הנדרש, אנחנו כאן בכדי לספק את מה שאתם צריכים עוד היום. אל תמתינו עד שערוצי החדשות יעדכנו אתכם, התגוננו מפני קורונה עוד היום. 


המסכות לא מגיעות מחו"ל! על תקחו סיכון! כל המוצרים שלנו כבר במלאי בישראל, מלאי מאנגליה וארצות הברית בתקן N95 ומעלה נגד וירוס הקורונה מלאי מוגבל בהחלט. שימו לב שאתם קונים שלא תרכשו בטעות מסכות מחודשות,שימו לב לתקנים, ועכשיו גם מבצע מטורף עד גמר המלאי למשלמים ב- paybox. מורידים את האפליקציה לנייד ומשלמים למספר 0558876899, וזהו, תקבלו חשבונית קבלה במייל. ההזמנה התקבלה. וגם תקבלו 20% הנחה.
המחלקים שלנו עובדים 24/7 כולל שישי שבת! במתכונת חירום. שאלות דחופות ניתן לשלוח למייל  
caesaramit@gmail.com
המבצע עד גמר המלאי, אין ביטולים לאחר הזמנה ואין החזרות.
עליית מחירים של 35 אחוז צפויה ממחר, עקב המחסור העולמי.