לא סתם מוכרים, מומחים. התקשרו עכשיו 09-8320333
חפש
למה אנחנו לא מחזיקים את כל סוגי משקפי המציאות המדומה הקיימים ?

הסיבה שאנחנו לא מחזיקים את כל משקפי המציאות המדומה היא פשוטה ובסיסית ביותר.
היה חשוב לנו למכור את הדגמים הטובים ביותר של
משקפי המציאות מדומה, הנוחים ביותר והמתאימים ביותר למשתמש. מצאנו לנכון, כי  אין צורך למכור את כל הדגמים הקיימים ולשווק מוצרים לא מוצלחים.
אז יהיו אנשים שיגידו ואולי בצדק, שצריך שיהיו משקפי מציאות מדומה רבים ככל האפשר ו
במחירים שונים ושהלקוח יבחר. לאותם אנשים אנו עונים בפשטות, לא חסר אנשים שירצו סוגים אחרים וכמו כן לא חסרים אתרים שימכרו להם את המוצרים הפחות איכותיים בכל מיני מחירים שונים ומשונים.
האתר שלנו "מציאות מדומה ישראל", שם לעצמו את המטרה למכור את המוצרים הטובים ביותר בשוק כיום, על מנת שהלקוח יהיה מרוצה ויוכל להינות מכל מה שיש למוצר להציע.
כמו כן, יהיו שישאלו למה גוגל יצרו את
משקפי מציאות מדומה מקרטון? והתשובה לזה פשוטה גם היא:
גוגל רצו להוכיח שבעזרת קרטון, עדשות וקצת דבק, הטלפון שלנו יכול להיות
משקפי מציאות מדומה. די מעניין שגוגל עשו זאת שוב, מהפכה, בזמן שחברות ענק כמו סמסונג, סוני ופייסבוק שופכות מליארדי דולרים על מנת למכור לנו משקפי מציאות מדומה יקרים, גוגל עשתה את זה בקלות על ידי חתיכת קרטון.
בנוסף, כולנו יודעים שימיו של המחשב השולחני כפי שהכרנו אותו ספורים. ואם תשאלו אותנו לאט לאט ובשקט, בזמן שאנחנו עסוקים בשגרה שלנו, הטלפונים החכמים הפכו כל כך חכמים עד כדי כך שבכף ידינו אנו מחזיקים מחשב ברמה גבוהה מאוד. בניגוד לימים שמחשב היה משהו מסורבל להסתובב איתו, בימינו הפך להיות מסורבל לשבת ליד המחשב או לקחת לפטופ. הרבה יותר פשוט ונוח לקחת את הסמארטפון. אבל זה כבר נושא אחר.
קצת על העתיד ואיך הוא יראה:
אז ככה, הטלפונים שלנו בשנים הקרובות יהיו כל כך חזקים, עד שהמחשבים כפי שהכרנו אותם ייעלמו כמעט לחלוטין. כמו שבהתחלה היינו לוקחים טלפון נייד, מצלמה, רשמקול וג'י' פי אס לחוד והיום הכל נמצא במכשיר סלולארי אחד, כך יהיה גם בטכנולוגית
משקפי המציאות הרבודה ובטכנולוגית משקפי המציאות המדומה. לא יהיה צורך בשום מכשיר חיצוני הסמארטפון שלנו יעשה את זה גם.
לסיכום, אם תחליטו לרכוש משקפי מציאות מדומה רבודה מאתר מציאות מדומה ישראל, תוכלו לקבל קוד מזהה לפורום הסגור של לקוחותינו ותוכלו לצפות בסרטוני הדרכה , מאמרי הדרכה וכל מה שיגרום ל
משקפי המציאות מדומה שלכם להיות עולם אחר ומלא הפתעות.