כל המוצרים שלנו כבר במלאי בישראל, מלאי בתקן N95 ומעלה נגד וירוס הקורונה מלאי מוגבל בהחלט. שימו לב שאתם קונים ברשת שלא תרכשו בטעות מסכות מחודשות,או מסכות אבק שימו לב לתקנים09-8320333 רב קווי
אין ביטולים לאחר הזמנה אין החזרות ואין החלפות! לאחר התשלום תצא חשבונית מס קבלה.  עובדים תמיד כולל בסגר! משלמים ב- BOX ומקבלים ספריי 99% משמיד חיידקים במתנה.
הגיעו מסכות פחם N99 לילדים.
 
חפש
ניתן לשלם בהעברה ב- PAYBOX לטלפון נייד מספר 055-887-6899, לאחר מכן תצא חשבונית מס קבלה ויצא משלוח. עובדים גם בחול המועד.

באוקולוס מספרים שיכלו למכור כבר באפריל את משקפי המציאות מדומה שלהם, אוקולוס ריפט, יחד עם השלטים, אז מה קרה בעצם ולמרות שאוקולוס יכלו להוציא את השלטים שלהם ביום הראשון, הכל נדחה לאמצע או סוף 2016.

 

למה אוקולוס לא מוכרת עם המשקפיים את השלטים שלה ?
שלום, נשמח לקבל את הערכתכם לכתבה ולכותבים שלנו באמצעות לחיצה קטנה על כפתור הלייק! תודה
כותב המאמר: עמית קיסר מציאות מדומה ישראל.
 
 
בחברת אוקולוס מספרים שהחומרה מוכנה כבר הרבה זמן ולמרות ההתלהבות הרבה והרצון להיות הראשונים שמשיקים שלטים למציאות מדומה, המחויבות שלהם זה רק כלפי הלקוח הסופי ולכן באוקולוס החליטו לא להשיק עד שיהיה מספיק תוכנות למשקפי האוקולוס שלהם.
"במידה והשלטים היו משווקים באריזה של האוקולוס, לא היו מספיק משחקים"
לאחר ששמענו את התירוץ של אוקולוס, אנחנו מאמינים להם ? אוקיי, בכל מקרה מספרים באוקולוס שביינתים עד שיהיו מספיק תוכנות, אוקולוס תמשיך לשפר את השלטים והעיצוב.
בשלב זה, באוקולוס לא יודעים לספר מתי יושקו השלטים ואנחנו מקווים מאוד שבקרוב, בכנס המפתחים נדע קצת יותר, אז ביינתים אנחנו מסתובבים במקום ומה שנשאר זה רק לחכות.