חפש
רצועת ראש נוחה במיוחד
מה זה GRAV LAB ?
striker vr לירות אחרת
אולי גם יעניין אותכם:
נכתב על ידי, לארי סינגול, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.
 
 

נו אז מה קורה ? העולם כבר אמיתי או הזייה ? מה שלימדו אותנו על החוקים של היקום הזה, תופס ביקום מקביל ?
היום, חברת אפל הודיעה, על שחרור אפליקציה למציאות רבודה לסמארטפונים וזה הודעה שבאה כמעט מיד לאחר ההודעה הקודמת שלה, על הקיט החדש של אפל לשימוש של מציאות רבודה.
אז מה ? אפל התעוררה ? מעניין אותי לדעת באיזה שלב הם נמצאים מבחינת חומרה.
ומאוד מעניין לדעת האם בעתיד נראה את אפל כשחקנית מובילה בתחום המציאות מדומה\רבודה\מעורבת.
בכתבה לא ממש מזמן, סיפרתי לכם, שאפל פתחה גם מרכז AR\VR של מציאות רבודה בהרצליה פיתוח הולך להיות מאוד מעניין.

הנושא הבא שלנו הוא הסינים, הסינים שמחזיקים בתוכנת המסרים WECHAT, למי שלא מכיר, מדובר בתוכנה מקבילה ל WHATSUP של פייסבוק רק יותר אנשים מליארד וחצי אולי יותר.
WECHAT, הודיע השבוע, על פיתוח פלטפורמה משלה לתחום המציאות הרבודה.
מה שאומר, שהאימפריה הסינית עצמה תכנס בכל העוצמה בתחום המציאות המדומה, העתיד שייך למציאות מדומה,רבודה,מעורבת.
מה שאומר שאנחנו כנראה בזמן הנכון ובמקום הנכון ונולדנו בשנה המתאימה בכדי לחוות את המציאות בצורה אחרת לנצח, העלתי לכם סרטון שמסביר באנגלית מה זה WECHAT:

חג ראש השנה שמח, אז מה קורה בשנה החדשה במציאות מדומה משולבת ורבודה ?

היי אתה, נו... , כן אתה... זה שקורא את הכתבה או שזו את בעצם ? שיהיה לכם חג שמח :)
אני מתחיל את הכתבה בתמונה של תפוח בדבש:

הנושא הבא שלנו לא פחות מעניין! חברה העונה לשם  Speak Geek? ,בונה מערכת AR, שתבנה את המשחק MINECRAFT על העולם האמיתי במערכות אנדרואיד ואפל, מה שאומר שלכם ההורים יהיה הרבה יותר בלאגן בסלון :), מעלה לכם סרטון להמחשה.

נו נרגעתם מ- MINECRAFT ורוצים עוד ? אז בבקשה...
למי שלא יודע חברת הסמארטפונים HTC העולמית מייצרת את משקפי המציאות מדומה HTC VIVE, והיא הודיעה השבוע שרשמה פטנט על משקפי המציאות מדומה החדשים שלה באיחוד האירופי וארצות הברית אז מה זה אומר בעצם ? שבקרוב יצא הדגם החדש שלהם ?אני מעלה לכם תמונה שחושפת מעט מאוד פרטים על משקפי המציאות מדומה החדשים של HTC.
מה שבאמת מרתק זה השילוב שעושות החברותות הגדולות כגון: גוגל, פייסבוק, WECHAT, אפל, מאחורי הקלעים, מכיוון שמדובר בסכומים אסטרונומים כיום אפילו לחברות האדירות.

אני, זה רק פותח לי את התיאבון לראות את כל הטכנולוגיה הזאת מתפתחת סביבי ובזמן שהאנושות בונא את המימד החדש הזה, אני באמת מתחיל להעלות טעיות לגביי העתיד שלנו כמין, אבל ביינתים פה במציאות, חברת PIMAX הסינית שדיברתי עליה כבר בעבר, פיתחה משקפי מציאות מדומה חדשים שמריצים תמונה לכל עין ב- 8K וזה לא טעות הקלדה.
אז גם פה אני מצרף סרטון מרשים במיוחד:

 

וזוכרים שכתבתי בכתבות קודמות שהבת שלי בת שנה וכנראה לא תעבוד בחיים בגלל הרובוטים ?, אז זה מתחיל, כבר בכל פינה ועכשיו, רובוט מפרק פצצות שנשלט על ידי VR\AR
הרובוט מזכיר לי את הסרט תקלה מופלאה, תמונה לפניכם:

הלו רובוט עזוב לי את התיק :)
עכשיו בואו נעבד את הדעת, או בעצם נמציא את הדעת, אני רוצה לספר לכם על טכנולוגיה חדשה שתאפשר למוח האנושי להתממשק למציאות המדומה.
חברה בשם
Neurable המציאה את המטריקס האמיתי חיבור בין המוח שלנו למחשב מה שעולה כבר על כל דמיון, במידה ותרצו לדעת יותר על הטכנולוגיה אתם מוזמנים לקרוא את המאמר המקורי באנגלית או פשוט לראות את הסרטון:

לסיכום, במידה ואין לכם עדיין משקפי מציאות מדומה אמיתים רק תדמיינו מה זה להגיע הביתה ללבוש את המשקפיים ולגלוש בין עולמות אחרים,מדהים! שתהיה לכולנו שנה טובה וחג שמח ואני מדביק לכם קישורים לכתבות מעניינות במיוחד באנגלית לכל מי שמעוניין. :)

HTC מודיעה שתייצר משקף מציאות מדומה פרימיום לשוק הסיני:
https://www.virtualreality-news.net/news/2017/jul/27/htc-announces-premium-vr-headset-china-market/
עולם הרפואה עושה שימוש הרחב במציאות מדומה ורבודה:
https://www.virtualreality-news.net/news/2017/jul/18/successful-demonstration-vr-live-streaming-surgery-training-tool/