חפש
ניתן לשלם בהעברה בביט או ב- PAYBOX לטלפון נייד מספר 055-887-6899, לאחר מכן תצא חשבונית מס קבלה ויצא משלוח.
כמה עולות משקפי מציאות מדומה ?

במאמר זה נעסוק בנושא המחירים של משקפי מציאות מדומה, ישנם מספר דגמים בולטים כיום, ואנחנו נדבר על מספר מהם.

HTC VIVE PRO משקפי המציאות המדומה מבית HTC.


HTC VIVE PRO הינו דגם משקפי מציאות מדומה המשלב כמה קונספטים ביחד, מצד אחד יש למשקף שני מצלמות קדמיות למיקס ריאליטי, ומצד שני תומך גם ביכולות של משקפי מציאות מדומה אחרים.
משקפי המציאות המדומה
HTC VIVE PRO נותנות לנו את היכולת להשתחרר מכבלי המערכת של הסמארטפונים, ועל ידי כמה פעולות פשוטות נוכל לשחק את כל המשחקים החדשים ביותר שיש לנו במחשב.
במשקפי המציאות המדומה
HTC VIVE PRO ישנה אפשרות להפעיל אפליקציות מסוג מציאות רבודה, המשקף האיכותי והקל יחסית לדגמים האחרים הופך את המוצר להרבה יותר נוח לשימוש, בעזרת עדשות איכותיות ניתן לראות תמונה חלקה וברורה.
היתרון הענק של משקפי המציאות המדומה
HTC VIVE PRO  זה שהמשקפיים מקרינות ברזולוציה מאוד גבוה יחסית. 
 
oculus rift s מבית פייסבוק המוצר השני שממשיך את הבהלה החדשה לזהב (בתחום המציאות המדומה בעולם).

משקפי המציאות המדומה של אוקלוס עלו לפייסבוק לא מעט, כבר 7 מליארד דולר ליתר דיוק, ידוע שחברת אוקלוס היא שהתחילה את המרוץ המחודש ועל זה מגיע לה בהחלט כל הכבוד.

משקפי המציאות המדומה של אוקולוס ריפט נמכרות בחנויות ברחבי העולם החל מתאריך ה- 21/05/19.
משקפי המציאות המדומה של אוקולוס ריפט, בנויות בצורה, שבה אין שום צורך במכשיר סמארט פון כי הם עובדות על מחשב והמסכים כבר נמצאים בפנים.

משקפי המציאות המדומה של אוקולוס מתחברים למחשב כמו שאמרנו וניתן לשחק בהם את כל המשחקים החשובים במציאות מדומה שקיימים כיום, לצערם של שחקנים רבים ברחבי העולם, עדיין לא ניתן לרכוש את המשקפיים בכל מדינה ולכן חלקם יאלצו לחכות.
 
 

Valve Index כמובן מבית valve העולמית, מדובר במשקפי מציאות מדומה מבוססת מערכת הפעלה אנדרואיד.
 

במידה ועוד לא קניתם את ה- Valve’s Index ה- משקפי מציאות מדומה למחשב high-end, זה לא ממש נורא, החברה אמרה שהמוצר יושק ב -28 ליוני, אבל היום התעדכן אתר המכירות שלהם להזמנות מראש לתאריך חדש עד ה- 31 באוגוסט.

באתר תוכלו גם להזמין מראש כל מוצר בנפרד( מה שמגיע בערכה המלאה), כולל המשקפיים עצמם, בקרים , SteamVR 2.0 תחנות בסיס, ואביזרים אחרים כמו ממשקי פנים נוספים וכבלים. עד כה, המשתמשים לא יכלו לרכוש את תחנות הבסיס של SteamVR 2.0 בנפרד, מכיוון ש- HTC לא מוכרת אותם, למרות שהיא מוכרת אותם בערכה של htc vive pro.


אוקולוס S, משקפי מציאות מדומה נוספים מתוצרת פייסבוק, אבל למעשה זה מוצר ראשון מסוגו שבאמת טוב ושווה משהו.


הכל על אוקולוס ריפט S ניתן לקרוא בכתבה אחרת, אז אחרי ההתלהבות הגדולה, הגיע הזמן לתכלס, מדובר במשקפי קונסולה הראשונים מסוגם.

בתוך הקופסא שני שלטים שני סוללות ומשקפי מציאות מדומה חדשים מבית פייסבוק (שדרוג לאוקולוס ריפט CV1).HP Reverb


יש שיגידו שזאת הפתעת השנה של חברת HP אומנם משקפי המציאות מדומה שלהם הוכרזו רק לאחר החשיפה הגדולה שקיבלו משקפי המציאות מדומה של אוקולוס, משקפי המציאות מדומה של HP הן משקפי מציאות מדומה עבור המחשב, מדובר בדגם שני של החברה, HP פועלת על פלטפורמת 'Windows Mixed Reality' של מיקרוסופט, והמשקפיים מפעילות תוכן של - SteamVR באמצעות תוסף רשמי. HP Reverb, שעושה שימוש במעקב חדר, ומסתמך על חיישנים חיצוניים למעקב.השדרוגים הגדולים ביותר ב- HP Reverb לשוק המציאות מדומה הם, עיצוב חדש המציע אזניות על אוזניים, כמו גם, מסכים משודרגים ועדשות תצוגה חדשות המציעות קפיצה גדולה ברזולוציה.


המחיר באתר אמזון HP  


לסיכום: שוק משקפי המציאות המדומה "רותח" וכולם רוצים להיות המובלים בתחום, מה שנותן לנו עוד יותר את העונג להיות המובילים בתחום בישראל משנת 2013.
אין ספק שהשנים הבאות יהיו שייכות לתחום המציאות מדומה\רבודה והמיקס ריאליטי ובעולם שלנו וכמו בכל תחרות הצרכן נהנה ומרוויח, נתראה במאמר הבא. 
ניתן לרכוש מוצר זה בחנות שלנו בישראל