098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com

מצלמות 360

מה הן מצלמות 360 ? מה הוא טווח המחירים של מצלמות המסוגלות לתעד בשלוש מאות ושישים מעלות ? כיצד יש לבחור מצלמות 3 60? האם ניתן להכין מצלמות 360 בבית?

כאשר מדובר בציוד הצילום של העתיד, מצלמות 360 הן השלב הבא שכבר נמצא ממש כאן. היכולת המיוחדת של המצלמות האלו לא מוגבלת רק לתיעוד כל החלל אשר מסביב למצלמה ללא נקודות מתות, מצלמות אלו גם מבינות כיצד האלמנטים בחלל המתועד נמצאים באינטראקציה זה עם זה ומשפיעים על חווית האדם אשר עומד במקום של המצלמה. למעשה, מצלמות אלו הן הדרך הטובה ביותר לתעד ולשחזר את החוויה המלאה של האזור המצולם ושל הצלם. אף על פי שתחום צילום ה-360 הוא די חדש, כבר היום ישנו מגוון רחב של מצלמות היקפיות ומצלמות VR 360. במאמר זה ננסה לספק לך את כל המידע בנוגע למצלמות אלו ולשיטות בהן לך יתאפשר לנצל את הטכנולוגיה הפנטסטית הזו.

האם ניתן להכין מצלמות 360 בבית

בניגוד למשקפי הקרטון של גוגל אותן כל אחד יכול להכין בבית וליהנות ממציאות מדומה, צילום היקפי הינו מעט מסובך יותר. במעט מסובך יותר אנחנו למעשה מתכוונים למאוד מסובך, בכדי לייצר מצלמות 360 אשר יתפקדו בצורה סבירה יש ליצור מצלמות ללא נקודות עיוורות. אף על פי שזו אינה משימה פשוטה, היא לחלוטין אפשרית. הדרך השכיחה ביותר להכנת מצלמת 360 ביתית היא רכישת מספר מצלמות גו פרו או מצלמות אקסטרים בעלות עדשה רחבה שונות ולחבר אותן על מתקן בצורה כזו שהן יוכלו להקליט את כל הסביבה ללא אזורים עיוורים. את המתקן ניתן להרכיב בבית באמצעות חומרים שונים וניסוי וטעייה או לרכוש אותו באתר. חשוב לציין שבמרבית המקרים הרכבת מצלמת 360 בבית לא תהיה האפשרות האיכותית או הזולה ביותר עבורך.

מה ניתן לעשות עם סרטוני 360

לאחר רכישת מצלמות VR 360 חדשות וצילום סרטונים, עולה השאלה כיצד ניתן לערוך ולהציג את הסרטונים לאנשים נוספים. זו היא נקודת הפיצול הראשונה בין מקצועניים לחובבנים כאשר מדובר במצלמות 360 ומאוד מומלץ לבחור במצלמה המתאימה ביותר ליכולות ולצרכים שלך. מצלמות מסוימות מגיעות עם האפשרות להעלות את הסרטונים שיצרת ישירות לפייסבוק או ליוטיוב מבלי לערוך אותם, חלקן אפילו מגיעות עם תוכנות עריכה פשוטות המתאימות לעורכים וצלמים בכל רמה. מעבר לתוכנות הבסיסיות המגיעות עם המצלמות ניתן להיעזר בתוכנות עריכה מקצועיות כמו premier של adobe או בתוכנות עריכה פשוטות יותר. מומלץ מאוד לראות סרטוני הדרכה לפני עריכת סרטוני 360 בכדי לוודא שיתאפשר לך לנצל את מלוא היכולות של הכלי המדהים הזה.

טיפ: מתי מומלץ להשתמש במצלמות 360

חשוב להבין כי מצלמות VR 360 הן עדיין בגדר טכנולוגיה חדשה ושלא לכל האנשים יש גישה נוחה לסרטוני 360. כמובן שיוטיוב ופייסבוק מאפשרים לכולם גישה לסרטונים האלו בצורה די טובה, אך החוויה היא לא מלאה כמו עם משקפי המציאות המדומה. כשזה נאמר, צילום היקפי יכול להיות יעיל מאוד ליצירת תכנים פרטיים ושיווקיים כאחד. בעזרת צילום זה ניתן:
  • לייצר פרסומות חווייתיות.
  • לייצר סיורים ווירטואליים בנכסים לקראת מכירה.
  • לייצר סרטונים המעודדים תיירות או מציגים את העסק שלך.
  • לתעד רגעים שלמים וללכוד את האנרגיה בהם.
  • להעלות סרטונים לממשקים מיוחדים כמו google street.
 

מה היא העלות של רכישת מצלמות VR  360

טווח המחירים של מצלמות 360 הוא די רחב ומומלץ מאוד להיעזר באיש מקצוע לקראת רכישת המצלמה בכדי שהמצלמה באמת תעלה על כל הציפיות שלך ושיתאפשר לך להשתמש בכל האפשרויות שהכלי הזה פותח. בעיקר כאשר מדובר בטכנולוגיה כה חדישה, לעיתים קרובות כדאי להשקיע מעט יותר בכדי שהכסף לא יתבזבז או מעט פחות בכדי לקבל ציוד אשר מתאים לרמה ולצרכים שלך.

כיצד בוחרים בין מגוון המצלמות 360

בחירת מצלמות VR 360 לאדם הממוצע היא אינה משימה פשוטה, אפילו המומחים עדיין אינם יודעים כיצד הקהל הרחב יבחר לצרוך את המדיום החדש הזה. הדבר הראשון שעלייך לעשות הוא להבין מדוע יש לך צורך במצלמה כזו, האם זה בכדי לקדם את העסק שלך, ליצור תכנים וויראליים או סתם בשביל לתעד רגעיים פרטיים בצורה מדויקת ואדירה יותר. לאחר שהבנת את הצורך שלך מומלץ להיעזר באיש מקצוע אשר יוכל להסביר לך איזו מצלמה תוכל לשרת אותך בצורה הטובה ביותר, אדם אשר מעוניין ביצירת סרטונים פרטיים לא צריך להסתכל על מצלמות VR 360 ברמה הגבוהה ביותר מכיוון שהוא לא ינצל את היכולות שלהן.

אילו מצלמות 360 ניתן לרכוש

כפי שכבר אמרנו, אף על פי שמדובר כאן בטכנולוגיה חדישה, ישנם חלוצים רבים וביניהם אפילו חברות ישראליות. כעת אנו נסקור מספר מצלמות 360 פופולאריות אך אנו גם מספקים ייעוץ טלפוני לכל אלו אשר צריכים מידע נוסף.

Ricoh Theta S

מצלמה זו הינה קומפקטית ונוחה לאחיזה במשקל זעום של 125 גרם. בדומה למצלמות 360 אחרות, שתי עדשות מנוגדות מאפשרות לה לצלם צילום היקפי. המצלמה מסוגלת להכיל עד כ-25 דקות צילום ווידאו או 260 תמונות בחוויית צפייה של 360 מעלות כמובן, נפח האחסון שלה הוא כשמונה גגה ביטים. למצלמה זו יתרון אחד מרכזי על מצלמות VR 360 אחרות והוא שלמצלמה זו יש את היכולת לשדר באופן ישיר את הצילום לפייסבוק או ליוטיוב בעזרת אפליקציות ייעודיות. המחיר של מצלמה זו נע בין שלוש מאות וחמישים לשבע מאות דולרים.

VUSE

VUSE הינה חברה ישראלית אשר מייצרת מצלמות VR 360. החברה כבר זכתה לשבחים רבים על מצלמות 360 בפרט ומוצרי מציאות מדומה בכלל שהיא מייצרת. הגוף המלבני של המצלמה מכיל שמונה עדשות. הודות לכך מבין כל המצלמות 360 היא היחידה המסוגלת לתעד סרטוני ווידאו באיכות של K4. VUSE נותנת לכל מי שרוכש מצלמות 360 תוכנת עריכה מיוחדת אשר הותאמה לעורכים מתחילים ולעבודה עם התוצרים של מצלמות VR 360. המחיר של מצלמה זו אמור לנוע בין שמונה מאות לתשע מאות דולרים.

Giroptic 360

מצלמות ה-360 של Giroptic מוכוונות לקהל האקסטרים, הן חסינות למים ומתאימות לכל פעילות, החל בצילום של מסיבת רווקים בוילה, דרך צילום סלפים בחופשות משפחתיות ועד ליצירת תיעוד מלא של רפטינג. ניתן לרכוש כרטיסי זיכרון מורחבים למצלמה והיא מגיעה עם אפליקציה המתאימה לכל טלפון חכם. מעבר לכרטיסי זיכרון, ניתן לרכוש סוללות נוספות ובכך לצלם לזמנים ארוכים יותר מבלי הצורך בהטענה. המצלמה מתומחרת בכחמש מאות אירו אך היא עדיין לא זמינה בשוק.

LG 360 cam

מצלמות 360 הן רק חלק מקו אביזרי המציאות המדומה אשר LG משווקת, כל המוצרים שלה זוכים לשבחים. המצלמות VR 360 של LG הן באורך של כעשרה סנטימטרים ושוקלות רק תשעים ושבעה גרם. הודות לשתי עדשות מנוגדות המצלמה מסוגלת לייצר תמונות וסרטונים היקפיים באיכות של K2. בניגוד למצלמות 360 אחרות, המצלמות VR 360 של LG משתמשות בשלושה מיקרופונים בכדי להקליט סאונד היקפי המקושר לסרטון. מצלמות 360 של LG הן מצלמות 360 הראשונות שגוגל אישרה להעלות תוצרים שלהן לגוגל סטריט.

 

קצת עלינו

'מציאות מדומה ישראל' הנה חנות ופורום המציאות המדומה הגדולים והראשונים בישראל. בעזרת ניסיון, ידע וקשרים בתחום אנו מספקים את המוצרים הטובים ביותר במחירים האטרקטיביים ביותר. עכשיו זה הזמן שלך להיכנס למציאות המדומה ולקטוף את הפירות המציאותיים מאוד. באתר מצלמות 360 רבות בשבילך לבחון ואנחנו זמינים לייעוץ טלפוני.

כתבה בלעדית לאתר מציאות מדומה ישראל וכל הזכויות שמורות.
פלייסטישן 5 מה אנחנו יודעים ?