חפש
ניתן לשלם בהעברה בביט או ב- PAYBOX לטלפון נייד מספר 055-887-6899, לאחר מכן תצא חשבונית מס קבלה ויצא משלוח.

כל מה שצריך כדי לצפות בנטפליקס ב- VR -netflixNetflix הוא שירות הסטרימינג הפופולרי ביותר בעולם נכון לרגע זה, בזכות הבחירה המדהימה שלו ואפשרויות המינוי הזולות. בעוד שהתחרות שלה מוסיפה תכונות כמו סטרימינג טלוויזיה וספורט חי, נטפליקס מיקדה את החדשנות שלה בבניית קטלוג חזק של תוכן מקורי. אם אתם מחפשים לקחת את נטפליקס שלכם לשלב הבא, יש תכונה אחת פחות מוכרת של השירות שמחכה: עולם המציאות המדומה. הנה כל מה שאתה צריך לדעת על נטפליקס VR.
 

מה זה נטפליקס VR ?

Netflix VR היא אפליקציה המאפשרת למנויי נטפליקס לצפות בתכניות ובסרטים האהובים עליהם על משקפי מציאות מדומה, מדגמי  Oculus, Google Daydream View ועוד... בעוד נטפליקס הקדימה לאמץ את את המציאות מדומה , כבר ברגע שיצאו משקפי המציאות מדומה Gear VR של סמסונג בשנת 2015, היא עשתה צעדים קטנים בלבד מאז , הוסיפה תאימות לתצוגה של גוגל בשנת 2016. משתמשים יכולים לבחור בין שני מצבים, חווית צפייה בסלון ומצב Void. הצפייה בסלון מציבה אותך בחדר צפייה נעים עם טלוויזיה מעל האח. יש אפילו נוף הררי, כשאתם משתמשים במצב סלון, זה ממש מרגיש כמו לשבת מול הטלוויזיה רק טוב יותר, אפשר אפילו לשכב על הגב ולהסתכל לתקרת החדר.

מצב Void לעומת זאת מסיר את החדר, ומציב חלל ריק בו תוכלו לצפות בישיבה בכל מקום שתרצו. אם אתה אוהבים להסתכל במיטה, תרצו להשתמש במצב Void וזהו זה מבחינת ההגדרות. נטפליקס VR היא חוויה יפה ומומלצת לצופי נטפליקס.

2) צפו בנטפליקס ב- VR עם day dream של גוגל: סקרנים שרוצים לנסות את עולם המציאות המדומה במחיר זול מספיק שיקנו משקפי day dream של גווגל, המחיר זול ומתאים לכל כיס (במידה ויש לכם דגמים תואמים) המשקפיים עושות שימוש בסמארטפון שלכם כמסך והמשקפיים מגיעות גם עם שלט ניווט בתפריטים וסביבות. החיסרון היחיד הוא כי חלום בהקיץ עובד רק עם מבחר קטן של טלפונים.

כדי לברר אם הטלפון שלכם תואם את חלום בהקיץ, עיינו ברשימה זו. Netflix מספקת את המדריך המפורט להלן לחיבור חשבון Netflix שלך ל- Google Daydream View VR. במידה ותרצו להתחיל ממסך הבית בחלום בהקיץ של Google: פשוט תקישו באפליקציה של חנות Play. הקישו על  זכוכית המגדלת שבפינה השמאלית העליונה. חפשו את Netflix VR. הקישו על יישום Netflix VR ברשימה. הקישו בחינם. הקישו על אישור. לאחר שההתקנה הושלמה כאשר סרגל ההודעות בראש המסך מציג את Netflix VR המותקן בהצלחה. צאו מחנות Play. ועשו הפעלה מחדש לאפליקציה של נטפליקס, נשאר רק להכניס את כתובת הדוא"ל והססמה שלכם ב- Netflix.

3) ב- Netflix VR עם Samsung Gear VR , מכשירים תומכים : Samsung Gear VR תואם ל- Galaxy Note9, S9, S9 +, Note8, S8, S8 +, S7, S7 edge, Note5, S6 edge +, S6, S6 edge, A8 Star , A8, A8 +. , אם יש לכם סמארטפונים של סמסונג ואתם ממש מוכנים להתחייב ל-  Samsung Gear VR הוא פשרה איתנה. זה מופעל על ידי Oculus של חברת פייסבוק, ותהליך ההתקנה זהה לשני המכשירים. בחרו Netflix ממסך הבית של Oculus עיקבו אחר ההנחיות להתקנת האפליקציה ברגע שנטפליקס תעלה, כל שעליכם לעשות משם הוארק להיכנס לחשבון שלכם.

4) כיצד לצפות ב- Netflix VR בקרטון של גוגל google cardboard

כאן הדברים קצת יותר מסובכים. Netflix VR אינו תומך רשמית ב- Google Cardboard, כך שתצטרכו להשתמש בקומבינה לעקיפת הבעיה ולגרום לזה לקרות. זה כרוך בהתקנת Trinus VR הן במחשב והן בטלפון שלכם היא נמצאת בגוגל פליי או באפסטור, לאחר מכן צריך לקשר בין השניים לרשת ה- Wi-Fi שלכם. יש מדריכים ביוטיוב שמסבירים איך לעשות את זה, אך עלינו לציין: קרטון של גוגל הוא דרך אומללה לצפות בכל דבר ב- VR במשך יותר מעשר דקות.