098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
ה- Oculus Quest 2 פשוט להפליא לשימוש - פשוט הפעילו אותו, תפסו את הבקרים שלכם, ותהיו מוכנים. עם זאת, בעוד שמשקפי המציאות המדומה האלחוטית הזו עובדת נהדר מהקופסה, ישנם מגוון אביזרים נהדרים שתוכלו לקנות כדי להפוך את חווית המציאות מדומה שלכם לנוחה עוד יותר, סוחפת ועמידה לאורך זמן.

לאחר שסרקנו ברשת אחר התוספות הפופולריות והמדורגות ביותר עבור משקפי המציאות המדומה Quest 2, בחרנו כמה אביזרים שימושיים שמפעילים את האוקולוס קווסט 2 החל ממטענים ורצועות נוחות ועד כבל מיוחד שהופך את משקפי המציאות המדומה שלכם למעשה למשקפי המציאות המדומה S Oculus חזק.. להלן אביזרי Oculus Quest 2 ששווה לבדוק כרגע.


מברשת לעדשות Sarlar VR ($9.99; Amazon.com) מברשת לעדשות מבית Sarlar VR מצויין לשימוש כשהעדשות שלכם מעורפלות, ולכן שמירה על ניקיונן היא המפתח. מברשת העדשות של Sarlar VR עושה לכם את זה קל, וכוללת גם מברשת לניקוי מאבק ולכלוך וגם קצה פחמן לניקוי טביעות אצבעות וכתמים. ערכה זו כוללת גם מכסה עדשות שימושי לשמירה על ה- Quest 2 שלכם.
 

ערכה מקצועית לסוללות VRGE USB ($19.99; Amazon.com) ערכת בנק סוללה מסוג VRGE USB, אם אתם רוצים להאריך את חיי הסוללה של ה- Quest 2 באמצעות אחד המטענים הניידים הקיימים שלכם, סוללת ה- VRGE USB ערכת מארגן בנקים של Power Bank מקלה על כך. ערכה זו כוללת קליפ חגורה עמיד שיכול להצמיד כמעט לכל סוללה חיצונית, ומאפשר לכם
לחגור סוללה כיס וליהנות מכמה שעות נוספות של כוח. בחבילה גם תקבלו כבל USB-C, 5 מטר.
 

כיסוי מגן לבקרים AMVR  ($ 22.99; Amazon.com) כיסוי מגן בעל מרקם נוח ועמיד לבקרי המגע שלכם, שיהפכו אותם לבטוחים יותר בידיים שלך תוך שמירה על בטיחותם מזיעה ושריטות. כיסוי מגן לשלטים, כיסוי אחיזה נוח לבקר, הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה באמצע סשן VR מחומם הוא בטעות להשליך את אחד מהבקרים ולעשות נזק חמור למשק הבית
שלכם.
 

כיסוי חדש למשקפי אוקולוס קווסט 2 ($ 29.99; Amazon.com) כיסוי פנים לכיסוי משקפי המציאות מדומה שלכם, אם אתם רוצים שה- Quest 2 שלכם ירגיש הרבה יותר נוח - במיוחד בזמן שאתם מתאמנים- כדאי לכם לבדוק אתכיסוי הפנים של VR Cover. תוספת זו מחליפה את כיסוי הפנים הגס במקצת של ה- Quest 2 עם ריפוד קצף קטיפתי ומצופה עור, אידיאלי
להפעלות משחקים ארוכים.
 

רצועה מקצועית ל- Oculus Quest 2 Elite ($ 49; Amazon.com) Oculus Quest 2 רצועה מקצועית ל- Oculus Quest 2 מספקת חייבת משחק מאוזנות ונוחות באותן שעות ארוכות של פיצוץ חייזרים במציאות מדומה. רצועה קשיחה שומרת על היציבות של Quest 2 בזמן המשחק, ואילו גלגל ההתאמה שלה מאפשר לכם להדק או לשחרר את משקפי המציאות מדומה במהירות.
 

תיק נשיאה לאוקולוס קווסט 2 ($ 49; Amazon.com) נרתיק נשיאה הוא אחד הדברים החשובים עבור ה- Oculus Quest 2 שלכם, ומארז הנשיאה של Quest 2 מבטיח לשמור על משקפי המציאות מדומה שלכם.
המארז תוכנן באופן ספציפי בבטחה עבור בקרי ה- Quest 2 שלכם, עם שטח נוסף למי שמחזיק רצועת עלית. בנוסף, זה פשוט נראה מגניב, עם מראה אפור ורך התואם את האסתטיקה החלקלקה של ההאוקולוס קווסט 2 עצמו.
 

Logitech G333 אוזניות  ($ 49; Amazon.com) רמקולים שעובדים מצויין באוקולוס קווסט 2, האוזניות של G333 Logitech תוכננו במיוחד כדי לספק סאונד מושלם, עם מנהלי התקני שמע המותאמים למשחקים וכבל באורך מותאם שלא מפריע בזמן המשחק. 
 

כבל אוקולוס לינק (78 דולר; Amazon.com) כבל Oculus לינק מרחיב משמעותית את מספר המשחקים שה- Quest 2 שלכם מאחסן, בזכות היכולת להתחבר למחשב.