098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
ניטנדו נכנסת למציאות מדומה ?
10 משחקי חובה לאוקולוס
striker vr פשוט לירות
אולי גם יעניין אותכם:
כיצד יראה הדור הבא של המציאות מדומה ? השוק מראה סימנים של שוק בהתבגרות

תחום המציאות מדומה מרגיש כאילו בו זמנית הוא נע מהר ואיטי. זה שנתיים וארבעה חודשים מאז המובילות בתחום, Oculus ו HTC Vive, הגיעו למדפים ברחבי העולם. מדובר בכמות משמעותית של זמן עבור מוצרים בודדים, אבל במבט קדימה לדור הבא של ה- VR, התקדמות במפרטים, ניסיון שצברו העוסקים בתחום ותעשייה שלמה שנהיית יותר מלוכדת, שיתוף הפעולה יפעל בסופו של דבר לטובת כל המעורבים. הנה איך.

OpenXR הוא תקן פיתוח ללא תמלוגים. הקוד מפותח על ידי קונסורציום המורכב ביעילות מכל שחקן מרכזי בשוק ה- VR, כולל יצרני שבבים, יצרניות VR, מנועי משחק, שותפים, וחנויות App VR. הסטנדרט מתפתח תחת קבוצת "Khronos Group", הארגון שמאחורי מספר תקני גרפיקה מרכזיים כמו OpenGL, WebGL ו- Vulkan.
OpenXR שואפת לטפח יכולת פעולה הדדית גדולה יותר בין החלקים העיקריים של המערכת האקולוגית של ה- VR: יישומים, מנועי משחק ודגמי משקפיים. המטרה היא הפחתת יתירות ומורכבות עבור יישום, מנוע המשחק, או המשקפיים כדי לתמוך בשפע של אפשרויות זמין בשוק.

פרויקט OpenXR בונה 'ממשק יישומים', הנמצא בין אפליקציות VR לבין פלטפורמות תוכן, לבין 'שכבת התקן', הנמצאת בין פלטפורמות התוכן לבין משקפי ה- VR ומכשירים אישיים. הרעיון הוא כי ממשק היישום צריך להיות סטנדרטי כך שכל אחד יכול לעצב במטרה משותפת וללא צורך לשמור על תמיכה אישית עבור כל פלטפורמה והתקנים השונים.
באופן היפותטי זה אומר כי משחק התומך OpenXR יכול לעבוד עם משקפי מציאות מדומה נתמכות OpenXR וכי מחברה אחת יכולו לעבוד עם בקרי OpenXR מחברה אחרת, ומאפשרות למשתמשים להשתמש בהתקנים שונים יחד בקלות רבה יותר. באופן דומה, אם מנוע המשחק החדש רוצה להציע תמיכה ב- VR, צריך רק למקד את ממשק היישום OpenXR כדי לעבוד עם כל משקפי המציאות מדומה והפלטפורמת VR התומכים OpenXR.

זה ממש ארוך ולא היה לי זמן לתרגם הכל והנושא מרתק, אז אני מדביק את הקישור לאתר המקור באנגלית
roadtovr


תורגם על ידי, לארי סינגול, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.