098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com

נדמה כי, אינסוף חברות עובדות על מוצרים נלווים שונים למשקפי מציאות מדומה, שישפרו לנו את החוויה ויהפכו אותם ליותר ריאליסטים. לא עובר יותר מדי זמן בין הכרזה של אחד להכרזה של אחר.
לכן, המוצר החדש ביותר מסוג זה, הוא אחד מהמסובכים ביותר והמעניינים ביותר והוא גם בא בצורה הקומפקטית ביותר ונראה כמו כפפה.

הכפפה שאתם יכולים לראות בתמונה, מגיעה מחברה בשם dexta ואנו מבטיחים לכם שהיא יכולה לעשות יותר משאתם חושבים.
התפקיד הראשון שהכפפה יכולה למלא הוא כבר מסובך בפני עצמו. הכפפה נותנת לנו לשלוט על משחקי מציאות המדומה, כמו שלטי הטאץ' של אוקולוס או htc. כך, שבעצם על ידי הוזזת הידיים שלנו לכיוונים שונים,  אנו יכולים לכוון על דבר מה או לבחור את מה שאנחנו רוצים במשחק. בעזרת יכולת זו, הסביבה והעולם מרגישים הרבה יותר מציאותיים ואנו מרגישים הרבה יותר בשליטה.
אבל הדבר השני שהכפפה הזאת יכולה לעשות הוא מה שאמור לעניין אתכם, כי הכפפה הזאת יכולה לתת לכם לחוש את הגודל ורמת הקשיחות של חומרים שאתם נוגעים בהם במשחק על ידי הפעלת לחצים שונים על האצבעות שלכם ולמעשה לתת לכם את ההרגשה שאתם נוגעים בדבר אמיתי.
בקיצור, כשאתם משתמשים בכפפה אתם יכולים לשחק משחקים במציאות מדומה ובאמצעות הידיים שלכם לבחור במה אתם רוצים לגעת ואפילו להרגיש אותו, ככמה משחקים במציאות מדומה יכולים לשאוב אתכם פנימה הרבה יותר משהם אי פעם יכלו ולגרום לכם יותר מהכל כאילו אתם באמת חלק מהחוויה
כל זה נראה מאוד מבטיח וכמו שאפשר לראות בסרטון, יש לזה גם שימושים שעוברים את תחום המציאות המדומה.
וכרגע זאת הבעיה כי dexta עוד לא מצאו משקפי מציאות מדומה שלדעתם מתאימים לכפפה שלהם וכרגע אין להם שום תכנון להשיק אותה, למרות שכנראה לא נראה את הdexmo על הדור הנוכחי של המציאות המדומה dexta מבטיחים לנו שהם יהיו המובילים בתחום הזה בשנים הקרובות
פלייסטישן 5 מה אנחנו יודעים ?