098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
מציאות מדומה (VR) ידועה כבר שנים רבות ככלי טיפולי המאפשר למידה מוטורית לשיקום ואיזון, העדויות הביאו להנחיות סטנדרטיות. מחקר שבדק באופן עצמאי שיטתי את היישום המציאות מדומה במקום על שישה קבוצות נירולוגיות, הטיפולים שנבדקו, מחלת פרקינסון, טרשת נפוצה, פוסט סטרס חריף וכרוני, הפגיעה מוחית טראומטית ושיתוק מוחי, התוצאות כללו תשעים ושבעה מאמרים על מציאות מדומה לשיקום ואיזון, 68 פורסמו בשנת 2013 .

מציאות מדומה במיקום ואיזון שיפרה באופן משמעותי את האיזון וההליכה בכל הקבוצות, שונה בשילוב עם מקום קונבנציונלי, לא יכול לקבל סקירה ומידע דפ לפיתוח פרוטוקולים מונעי תיאוריה העשויים לסייע בהתנהלות על היעדר בחירות התנהלות בתכניות התערבות והיישום למידה מוטורית, ומשמשת התהליך המדיני אישית.

אנשים רבים לאחר שבץ מוחי מתקשים לנוע, לחשוב ולחוש. לרוב זה גורם לבעיות בפעילויות יומיומיות כמו כתיבה, הליכה ונהיגה. מציאות מדומה ומשחקי וידאו אינטראקטיביים הם סוגי הטיפול הננים לאנשים לאחר שבץ מוחי. השימוש כולל שימוש בתכנות מבוססות מחשב המיועדות לדמות עצמים ואירועים בחיים האמתיים. למציאות מדומה ומשחקי וידאו אינטראקטיביים יש יתרונות מסוימים על פני גישות טיפול מסורתיות שכן הם יכולים לתת לאנשים הזדמנות להתאמן על פעילויות יומיומיות שאינן יכולות להתאמן בסביבת בית החולים. יתרה מזאת, אולי מספר תכונות של תכניות מציאות מדומה שעשויות לגרום לכך שמטופלים מבלים יותר זמן בטיפול: לדוגמא, הפעילות עשויה להיות יותר מניעה.

נוירופלסטיות, למוח יכולת ליצור ולארגן מחדש קשר סינופטיים, הן מבינות תפקודיות לעשות מבין פיזית כתגובה ללמידה או טיפול פיזי חדש בעקבות הפגיעה בתאי המוח שלו, המטרה לתת למטופל לעשות אותו עד כדי כך, מה שמאפשר למטופל ולמטפל להיות מעורב במהלך הפגישות האמורה במרחב ההווירטולי.

המחקרים מראים שחולים שהעושים שימוש במציאות מדומה טיפול בשבץ יש סיכוי להחלים לאחר הפגיעה מוחית טראומטית. המוח יוצר קשרים חדשים טוב יותר ומהר יותר ועל ידי תרגול מדויק. וביצוע חוזר של תנועה או משימה מסוימת מסייעים למטופל מוצר קשרים סינופטיים חדשים במוח, המחקרים מראים שככל המשך הזמן שהמטופל מקדיש לטיפול הסינפסות מתארגנות מחדש מהר יותר במוח.

השימוש בטכנולוגיה המציאות מדומה בתרפיה ממוקדת, מתאימה עצמה עבור כל התרגילים הספציפיים של המטופל מכונות להיות יעילים ביותר כדי להתקדם להתאוששות תרגילי טיפול וירטואלי מורכבים נוצרים תוך שליטה מדויקת על הגירוי והעומס הקוגניטיבי של המשתמש. בטיפול במשקפי מציאות מדומה המטפל מתקשר עם העולם הווירטואלי בשלושה ממדים, ובכך מספק חוויה אמיתית יותר משתמשת יותר בחושים ובעוצמת המוח.

תרגילי מציאות מדומה במקום מיקומם מתוכננים על ידי רופאים המתמחים בנירולוגיה ומטפלים פיזיותרפיסט, התרגילים מתאימים לצרכים הספציפיים של כל המטופלים ולתכנית לממוצע הממד שלהם שהם יכולים ללמוד, לעקוב ולנתח את ההתקנות באמצעות המשך נתונים בזמן אמת. התרגילים מספקים מטרות תפקודיות ותכונות אחרות עבור חולי נוירו, תרגילי השיקום כללו גם תועלת גופנית, ריפוי בעיסוק, טיפול קוגניטיבי, יחד עם הבריאות הגופנית והנפשית הכללת.

למי מתאים להשתמש במציאות מדומה:

בתי חולים

מרכזי פיזיותרפיה

מתקני שיקום נירולוגי

מרכזי מגורים לגיל הזהב.

פתרונות VR ניידים לבריאות ביתית עבור חולים להמשך טיפול בבית.

מערכות מציאות מדומה בשיקום יודעות לעקוב באופן אוטומטי אחר התקדמות המטופלים, כך שמטפלים מקדישים פחות זמן לבצע את הניירת ויותר זמן לטפל במטופלים שלהם. באמצעות מערכות מציאות מדומה, קלינאים מקבילים למגוון מדדי ביצועים תקפים מקטגוריות מרובות.

ברגע שמטופל לומד להשתמש במציאות מדומה תוך כדי עבודה אחת לאחד עם המטפל שלו, הוא יכול לקחת את ההביתה. כל הנתונים מסונכרנים עם השרת מבוסס הענן שלנו, כך שהקלינאי יודע אם המטופלים מבצעים את התרגילים כמתואר.

מוטיבציה לחולים

סייעו לחולים על ידי מציאות מדומה לשמור על מוטיבציה ולהשתתף בתהליך ההשפעה שלהם. זה ישנה את אופן ההרגשה של המטופלים לגבי התרגילים היומיומיים שלהם. המשימות הכלולות במערכת כוללות שפע של פרמטרים ורמות. יש שפע של אפשרויות, המטפל יכול להכין אימונים המאפשרים למטופלים לחוות רגשות חיוביים, להיות בטוחים יותר ובאותו הזמן להישאר מאותגרים.

התקדמות מתועדת

ביו פידבק, המועבר על ידי מערכת המציאות מדומה במקום, נותנת למטפל תובנות לעשות של כל אימון והתקדמות לטווח הארוך מה שמאפשר למטפל לאסוף תוצאות אובייקטיביות של התקדמות מבוסס. המערכת המסוגלת לאתר תנועות פיצויים, הזוויות היחסיות בין גפיים שונות, זמן תנועה, טווח תנועה ועוד.

דאגו למספר חולים בו זמנית

לא יכול להזמין כמה מטופלים להגיע להתנהג באותה שעה ולחבר את כולם למציאות מדומה. אתם יכולים לדאוג להם בנוחות ממחשב יחיד (בדרך כלל טאבלט). אתם גם יכולים להתחבר מרחוק למישהו ולתת לו טיפול מותאם ספציפית, אתם יכולים להתחיל בפגישה טיפולית שם, אתם יכולים להסתכל על נתוני הביו פידבק בזמן אמת שנמסרים על ידי כל משקף מציאות מדומה של מטופל.

בניית קשר ארוך עם חולים

שימוש טיפול במציאות מדומה המטופלים ילמדו כיצד להשתמש במערכת תוך כדי עבודה אחד על אחד אתכם. כשאתם מחליטים שהמטופל מוכן לקחת את ההוצאה הביתה, המטופל ירכוש או יקבל משקפי מציאות מדומה להמשך טיפול בביתו, בבית בזמן האימון המטופל יתמודד בדיוק עם אותה חוויה שהוא או שהיא כבר מכירים מהמרפאה. אפליקציה ייעודיות עוזרת לכם לשמור על קשר ארוך יותר עם המטופלים על ידי תכונות CRM משולבות להודיע ​​בדיוק אילו חולים מתאימים באופן קבוע, כמה זמן טיפול ביתי נותר להם, התראה אוטומטי אם המטופל צריך לתשומת לבך.


הכתבה נכתבה על ידי עמית קיסר מומחה למציאות מדומה, רבודה ובינה מלאכותית 2021, כתב ספר על חווייתו עם מציאות מדומה, אינטליגנציה מוגברת ומלאכותית.

אולי גם יעניין אתכם: מהם משקפי מציאות מדומה? מה ההבדל בין משקפי מציאות מדומה למציאות רבודה ?

אולי גם יעניין אתכם: מציאות מדומה מההתחלה ועד היום, למי שפספס.
אולי גם יעניין אותכם: