חפש
VIVE TRACKER פלא גדול
מה זה ALICE VR ?
הירשמו לניוזלטר שלנו עכשיו.
אולי גם יעניין אותכם:
המאמר מתורגם במילים שלי מאנגלית: לארי סינגול, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.
 
 

חמשת המשחקים המובילים של OCULUS RIFT S

 

5. משחק Robo Recall:

אנשים חשבו שהמשחקים המהירים ומלאי האקשן האלה, יהיו יותר מדי קשים ומבלבלים למשתמשים חדשים של מציאות מדומה, אבל במשחק המרשים Robo Recall  מ-2018, אתה יכול לעבור ממקום למקום במהירות מקסימלית כשאתה בורח מהצבא המרושע (והמשעשע) של הרובוטים במשחק. אם היכולת לקרוע לאויב שלך איברים ולהכות רובוט בראש עם היד שלו עצמו שניתקת, אינה מרשימה מספיק, הרמה של הפרטים והדיוק שנעשו במשחק הזה, תגרום לך לחשוב מחדש על מה אפשרי במציאות מדומה.

 

‘Robo Recall’ on Rift

תקראו למה הבאנו דירוג של 8.5/10 למשחק בביקורת המפורטת שלנו

4. משחק  Fantastic Contraption:

מציאות מדומה היא לא סביב יריות ופיצוץ ראשים (למרות שזה באמת ממש כיף), כי במשחק של Northway בגרסה של המציאות המדומה למשחק החשיבה  Fantastic Contraption מ-2016, אתה בונה מכונות משוגעות כדי להשיג משימה אחת: להעביר את הכדור למטרה. כמובן, זה קל בדיבורים אבל קשה להשיג כשאתה בונה מכשירים פרועים שעולים ברמת קושי.

‘Fantastic Contraptions’ on Rift

עדיין לא כתבנו ביקורת רשמית על המשחק, אבל הדירוג של חנות Oculus הוא בין 4 ו-5 כוכבים, דירוג שקל להסכים איתו כשזה מגיע לכמות ההנאה העצומה שיש בבנייה של המכשירים המטורפים והמוזרים שיש לעולם להציע.

3. משחק Rick and Morty: Virtual Rick-ality:

המשחק שפותח על ידי חברת Owlchemy Labs, אותו סטודיו שהביא לכם את הפרודיה Job Simulator ב-2016, עוקב אחרי ההרפתקאות של Morty clone, צורת החיים הנמוכה ביותר בהיררכיה של ריק סנצ'ז. כשאתה משחק בעולם של ריק ומורטי, אתה יכול לחוות את המעבדה במחסן של ריק, להמר בשבילו, ולמצוא את אינסוף הביצים של איסטר שמוחבאות בכל מקום. המשחק מצחיק ביותר הודות לסגנון הקומי של המשחק ולקולות הסוחפים שתכנן יוצר הסדרה - ג'סטין רוילנד.

 

אם אתה לא אוהב את סגנון האנימציה, או שאתה רוצה לקנות משהו שמתאים יותר לכל המשפחה, המשחק הוא למעשה Job Simulator, עם יותר קללות והומור בוטה, כך שאתה יכול להישאר עם  Job Simulator בשביל גרסה עדינה יותר של המשחק, שהיא עדיין משעשעת אבל מתאימה יותר לכל המשפחה. אנחנו אישית אוהבים קללות והומור בוטה.

 

‘Rick and Morty’ VR on Rift

תקראו למה הבאנו דירוג של 9/10  למשחק בביקורת המפורטת שלנו

2. משחק Star Trek: Bridge Crew:

אתה לא חייב להיות מעריץ של מלחמת הכוכבים כדי להבין שלשבת על גשר של ספינת חלל ולהוריד ספינות של חייזרים עוינים, זו פעילות שיכולה לשרוף אחר צהריים או ערב שלם. עם יכולת לשחק בארבעה שחקנים, אתה יכול לעבור את ששת משימות הלחימה של המשחק, או לחלופין לחוות את אחת מאינסוף האפשרויות של המשימות במשחק של שחקנים אחרים ב-Rift, Vive ו- PSVR. המשחק שפותח על ידי חברת Red Storm Entertainment מטעם Ubisoft, הוא אחד המשחקים המשותפים הטובים ביותר שפותחו עד כה.

 

‘Star Trek: Bridge Crew’ on Rift

 

תקראו למה הבאנו דירוג של 9/10  למשחק בביקורת המפורטת שלנו

1. משחק Superhot VR:

אם עדיין לא שיחקתם את המשחק Superhot, שיצא ב-2016, בקונסול או במחשב, תתכוננו לחוויה חדשה בז'אנר של משחקי יריות עם משימות ירי אסטרטגיות. כמשחק שעוצב באופן מחושב כמשחק למשקפי מציאות מדומה, Superhot VR הוא משחק חדש לגמרי שנמצא על אותה שורה עם הגרסה שלן למסך השטוח. הדמויות האדומות האייקוניות (והכדורים שלהן) זזות רק כאשר אתה זז, כך שאתה יכול לסדר את היריות שלך, לתת אגרוף בפנים לדמות אחרת, להתחמק מכדור של מישהו אחר ולזרוק בקבוק לצד השני של החדר, כך שאתה מנפץ את ראש הזכוכית האדום של האויב בחוויה שמספקת ונותנת הרגשה של תלת מימד שמקיף אותך - כיוון שאתה עושה את כל הדברים הללו עם שתי הידיים שלך. חוץ מזה שתרגיש שווה, לא משנה באיזה מחסן או חדר אתה גר.

‘Superhot VR’ on Rift

תקראו למה הבאנו דירוג של 9.1/10  למשחק בביקורת המפורטת שלנו