חפש

 מארק צוקרברג הודיע על הבמה ב- Oculus Connect 6 כי בקרוב יהיה מעקב ידיים . צוקרברג אומר שהמעקב ידיים יגיע ל- Quest מתישהו בתחילת השנה הבאה כתכונה ניסיונית לצרכנים וכ- SDK למפתחים. 

בעלי משקפי המציאות מדומה Oculus Quest בקרוב יוכלו לשחק את כל משחקי הריפט באמצעות תוכנת הקישור 'Oculus Link' ישששששששששששששששששששש , למי שלי ידע או לא שמע או במקרה היה באי בודד (או סתם לא במציאות מדומה), הוא משנה משחק רציני, אבל עזבו אותי, מי שלא יודע, חייב לראות.
בנוסף ב- Oculus Connect 6, פייסבוק הודיעה על תוכניות לפתח משקפי מציאות רבודה AR  לצרכן. אך בעוד שהחברה לא הייתה מוכנה לדבר בפועל על המוצר, רמזו באוקולוס שהמיקוד שלהם מתרכז בבניית עותק של העולם האמיתי שנקרא LiveMaps.
לחברת אוקולוס יש חזון של פירוק המחסום בין העולמות האמיתיים והדיגיטליים, (אני נורא מפחד מזה ברמה האישית, אבל זה קורה אנחנו בדרך לסיגולריות).
פייסבוק אומרת ש- LiveMaps, תהיה "ייצוג רב-שכבתי של העולם", וכזו היא גם תאסוף מידע ממכשירים מחוברים בזמן אמת כדי לספק תמונה מעודכנת כל הזמן של העולם האמיתי, ביי ביי דמוקרטיה וביי ביי "מציאות" ושוב זאת דעה שלי בלבד.
סרטון לשיפוטכם: