098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
משקפי המציאות מדומה של PICO הם לא מוצר חדש, ולא חברה חדשה, אני עוקב אחרי חברת PICO כבר כמה שנים וכיף לי לדווח שהחברה פורחת.

על פי שמועות שרצות ברשת במידה והם נכונות יכול להיות שמדובר במשקפי מציאות מדומה הטובים ביותר שהציעו לצרכנים אי פעם, אם לא אכפת לכם להתחבר לסמארטפון.


מציאות מדומה ומציאות רבודה הם עדיין שוק מתפתח, אבל כשמדובר במשקפי מציאות מדומה לבית, החברות הגדולות כבר שם. לאלו המחפשים את חווית הפרימיום במציאות מדומה ,לא כבד,לא צחובר למחשב, לא צריך קסדות כבדות, והתקציב הוגן. 

פיקו מתמקדת ב- VR ארגוני, מכיוון שכאן השוק רואה את הצמיחה הגדולה ביותר, PICO הבטיחו שנראה את הדגם החדש בתערוכת הטכנולוגיה של CES בלאס וגאס. בעוד שהיא תמכור את משקפי המציאות מדומה שלה לכל אדם, אבל האסטרטגיה של החברה מתמקדת במכירה לעסקים.


בתערוכה העולמיתב-  CES, הציג PICO VR של אב-טיפוס של משקפי ה- Pico VR, שצפוי להופיע בהמשך השנה, וזה בדיוק איך שהגדירו אותם דוברי פיק,. הם אינם מכסים את כל הגולגולת שלכם בפלסטיק, סקוטש וכוונון. במקום זאת, הם פשוט יושבים על הפנים שלכם כמו זוג משקפיים רגיל. כהרף עין תכנסו לעולם ה- VR מבלי להרכיב לראש חתיכת חומרה כבדה ולעשות את ההתאמות העדינות הללו לעדשות לרצועות ולאוזניות השונות ומאוד מאוד נוח על פי החברה.


באופן טבעי, משקפי ה- VR הם חלק מהמשקל של משהו כמו Oculus Go בגודל 16.5 גרם (468 גרם), האורז את רכיבי המחשוב שלו לתצוגה המותקנת בראש (HMD). אב-הטיפוס של פיקו שקל 4.2 גרם בלבד (119 גרם). וכמובן, יש לו טביעת רגל קטנה, בגודל 6.3X 3.1 x 1 אינץ '(LxWxH). עם זרועות הגומי שלו וחלוקת המשקל מעולם לא שמתי לב שהוא מחליק או זז בכלל כשהוא בשימוש.
משקפי ה- VR של פיקו חייבים להיות מחוברים לסמארטפון באמצעות USB-C, כך שאייפון לא יעבוד. יש כאלה שלא יאהבו את הדרישה הזו, במיוחד עם משקפי מציאות מדומה עצמאיות בתקציב של Go (149 $) שלא דורש חיבור לשום דבר. אבל המשקפי VR של פיקו נראים ומרגישים כל כך טוב, שזה פשוט שווה את זה פשוט סרקו את הטלפון בכיס שלכם, במקום שהוא בדרך כלל יכול לחיות בכל מקרה. כששיחקתי משחקים עם המשקפיים, מעולם לא נתקלתי בכבל ה- USB המחבר בין השניים וזה היה כיף.

ההדגמה ששיחקתי גרמה לי לירות קשת נגד שלדים שלאט לאט זוחלים לעברי. כדי לצלם השתמשתי בהדק בבקר היחיד של האוזניות, שיש בו גם משטח עקיבה, כפתור אמצע, כפתור הבית וההדק. זה המשיך אצלי היטב, ולא הרגשתי שנשדדתי מנקודות במהלך המשחק. למשקפי המציאות מדומה באב-טיפוס יש 3 מעלות חופש, וכך גם הבקר. התפריט מנווט בצורה חלקה.


אב הטיפוס משתמש בשני לוחות TFT LCD בגודל 2.1 אינץ 'ברזולוציה של 3200 על 1600 (סה"כ) לצפיפות פיקסלים של 1,058 פיקסלים לאינץ' עם קצב רענון של 90 הרץ. 

כדי לשמור על גמישות של מפרט ה- VR, פיקו השתמשה באופטיקה של פנקייק, זה כמו לערום עדשות אופטיות דקות מרובות זו על גבי זו. הם גם נאלצו לעבוד כדי לקצר את המרחק בין העדשה ללוחות ה- LCD.

בפיקו אומרים לי שאין להם את התוכן להתחרות בפייסבוק, ובמיקוד העסקי שלהם הם לא מתכוונים להיות יריב ישיר למשהו כמו Oculus Go, כך אמרו בחברה.


הכתבה נכתבה על ידי עמית קיסר מומחה למציאות מדומה, רבודה ובינה מלאכותית 2021, כתב ספר על חווייתו עם מציאות מדומה, אינטליגנציה מוגברת ומלאכותית.

אולי גם יעניין אתכם: מהם משקפי מציאות מדומה? מה ההבדל בין משקפי מציאות מדומה למציאות רבודה ?

אולי גם יעניין אתכם: מציאות מדומה מההתחלה ועד היום, למי שפספס.
ניתן לקבל עוד מידע וחדשות בעמוד החדשות שלנו , בעמוד הפייסבוק שלנו או בערוץ היוטיוב.

ניתן לרכוש מוצר זה בחנות שלנו בישראל 

חזרה לעמוד החדשות הראשי