098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com

חברת Exiii מחלקת למפתחים שלה את הג'ויסטיק החכם שלה EXOS Wrist
Exiii,חברת סטארט-אפ שמבוססת ביפן מתחילה את תוכנית ההשכרה ללא תשלום ברחבי ארה"ב ויפן, שתאפשר למפתחים לעבור עם ערכת הפיתוח האופטי האחרונה של החברה, EXOS Wrist DK2, למשך עד שישה חודשים, ללא תשלום.

Exiii השיקה את EXOS Wrist DK2 באוקטובר, והחברה אומרת כי המשתמשים העיקריים היו ארגונים גדולים עם תקציבים גדולים, למרות שהם שואפים לשנות את זה עם השקת התוכנית.

EXOS עבור האקרים היא תוכנית שתוכננה בכדי לקבל פידבק מקהילת המפתחים עם התקני ה- haptic שלהם, בסטארטאפים יש תקציבים מוגבלים. מפתחים יכולים לבקש עד שישה חודשים את המכשיר אשר מספק משוב על פרק כף היד בעת שימוש בבקרי התנועה VR, מה שנותן למשתמשים משוב עבור פעולות כגון ירי אקדח וירטואלי, פינג פונג וירטואלי, או להניח את היד על אובייקט וירטואלי כמו טבלה.

המודל הקודם, EXOS Wrist DK1, שוחרר בפברואר 2018, אך חולק רק במספר מצומצם בשל מגבלות הייצור.

חברת Exiii אומרת שהעיצוב של ה- EXOS Wrist DK2 כבר יעיל יותר כדי לאפשר כמויות ייצור גבוהות, כולל ירידה משמעותית במשקל, יכולת לבישה משופר, ומשוב haptic טוב יותר, אשר מחקים רמות שונות של קושי, משקל, מרקם של אובייקטים וירטואליים.

ב- Exiii אומרים שהבעלות והזכויות הקשורות לתוכן שנוצר באמצעות תוכנית זו שייכים למפתחים בודדים, למרות שהחברה עשויה לבקש רשות להציג את התוכן שפותחה באמצעות קידום סרט או הדגמה כדי לקדם EXOS.

נכתב על ידי, לארי סינגול, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.

 

oculus go כל מה שרציתם לדעת
הסדרה העולם המטורף כל מה שגיימינג
oculus santa cruz בקרוב ?
אולי גם יעניין אותכם: