098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
וואווי ענקית הסמארטפונים הסינית מציגה משקפי מציאות מדומה משלה

וואווי, ענקית הסמארטפונים הסינית, הודיעו בשבוע שעבר בלונדון, על ההשקה של הסמארטפון החדש שלהם P9 ו P9 פלוס. אך כל זה לא ריגש את הקהל כמו משקפי המציאות המדומה שוואווי הציגה בכנס, זאת הייתה הפתעת היום, אף אחד לא ציפה להשקה הזאת.
הכינוי הברור שקיבלו המשקפי מציאות מדומה הוא  Huawei VR. משקפי המציאות המדומה החדשים של וואווי מבטיחים בחברה, מתמשקות לסמארטפונים שלהם מדגם p9 בצורה מושלמת.
על פי הדיווחים של החברה, משקפי המציאות המדומה שלהם, יהיו טובים יותר ומשופרים יותר ממשקפי המציאות המדומה של סמסונג.

​בוואווי מבטיחים גם אוזניות בסאונד מעולה של 360 מעלות בערכה ומערכת הפעלה קלה לתפעול לצפייה בסרטים, משחקים וסימולציות.
במשקפי המציאות המדומה של וואווי, למדו מהמתחרים שלהם בסמסונג ודאגו למשטח שליטה מחוספס בצד המשקף, על מנת לזהות בקלות את משטח השליטה. מי שכבר התנסה בסמסונג גיר וי אר, יודע כמה קשה למצוא את פד השליטה.
למעשה כשראינו את משקפי המציאות המדומה של וואווי בפעם הראשונה, היה נראה כאילו החברה הסינית העתיקה את משקפי המציאות המדומה של סמסונג (מה שכנראה נכון).

 
בנוסף, מבטיחים בוואווי שמשקפי המציאות המדומה שלהם, יתמכו באנשים שגם סובלים מקוצר ראייה ויהיה ניתן ללבוש את משקפי המציאות המדומה שלהם גם שמרכיבים משקפיים מה שסמסונג כבר עשו.
וואווי גם תציע תוכן מגוון של סרטים, תמונות 360, ספורט אתגרי וכמובן משחקים בחינם!
עדיין לא נמסר מחיר מהחברה, אבל בוואווי מבטיחים שהמשקפיים יגיעו לחנויות ממש בקרוב. אנחנו במציאות מדומה ישראל, נרגשים ומחכים לראות מה עוד יוליד יום בתחום המציאות המדומה העולמי.


 
פלייסטישן 5 מה אנחנו יודעים ?