חפש
הרחיקו את הילדים: שיחקנו במשחק המדובר האחרון מאיתנו: חלק ב '
אחרי ציפייה ארוכה, המשחק הגדול האחרון לפליסטיישן 4, האחרון מאיתנו: II שוחרר וכצפוי, הצליח לעשות לא מעט רעש. המשחק במשחק המשך של אחד המשחקים המוערכים ביותר אי פעם. אז איך המשחק החדש והמדובר? בדקנו

תגיות: סוניגיימינג
שיר בר - לב
יום שבת, 13 ביוני 2020, 14:57

שתף

 4 תגובות
נגן וידאו הרחיקו את הילדים: שיחקנו במשחק המדובר האחרון מאיתנו: חלק ב '
יח״צ
מאת Taboola קישורים פרומוטיים.
שעון אק"ג חכם ומדהים זה כובש את ישראל בסערה
שעון חכם E20
בן זוג שלה בגד בה. בתגובה היא עשתה לו שיימינג ממומן באינסטגרם
ביטוח דרך מסתיים החודש? מלא טופס וקבל 4 הצעות עוד היום
נטו-ביטוח
ולפרונה יש גם אייפון: 5 סמארטפונים משתלמים עד 2,000 שקלים
בסרטון: קטע מהמשחק האחרון מאיתנו: חלק ב '(צילום: יח"צ)

הציפייה הייתה ארוכה, אבל הוא כמעט כאן. האחרון מאיתנו: חלק ב 'הוא באמת המשחק "הגדול" האחרון שייצא לקונסולת הפלייסטיישן 4. שבועות האחרונים שיחקתי בו בנשימה עצורה, ואני יכולה להגיד בלב שלם: הציפייה הייתה שווה את זה.

בלי ספוילרים
אין שום דרך לדבר על הסיפור של המשחק הזה מבלי להיכנס לספוילרים. כל פרט שאחשוף וודאי יהרוס גילוי ששחקנים שאהבו את המשחק הראשון ישמחו לחוות בעצמם. קבלו צפירת אזהרה: ביקורת הזאת תהיה נטולת ספוילרים סיפוריים. מספרם של סיפור ההישרדות של מספר ניצולים מאפוקליפסת זומבים, ומסכים שהם יוצאים אל העיר סיאטל.

עוד בוואלה! חדשות
פליסטיישן 5
יושק עוד השנה: סוני חושפת את הפליסטיישן 5 לכתבה המלאה
אבל גם בלי לכתוב על הסיפור, צריך לכתוב על האווירה. אני כבדה, אפילו יותר כבדה משהייתה במשחק הראשון. ניל בורמן, במאי המשחק, לא משחק כאן במשחקים, וניכר שהוא מאמין בגישת "לא באנו להינות". כן, הדכדוך היה למצוא בלב המשחק הזה.

האחרון מאיתנו חלק ב '(יח"צ, יח״צ)
"המשחק מספר את סיפור ההישרדות של מספר ניצולים מאפוקליפסת זומבים, והמסע שהם יוצאים אליו" (צילום: יח״צ)
ואכן, עשרות השעות במשחק הוצאהו אותי לרכבת הרים מטורפת של רגשות. הזדעדעתי, חשבתי, לפעמים קצת בכיתי ממשתים נדירות אפילו צחקתי. האחרון מאיתנו: חלק ב 'הוא משחק מהסוג הנדיר שאחרי ששיחקתי בו הייתי צריכה לקחת כמה דקות להרגע, לחשוב על מה שראיתי ומה שעשיתי, לעכל. זה ממש לא עניין של מה בכך.

איך הם עושים את זה?
מה הופך את המשחק הזה לכל כך שואב? התשובה הצינית היא "כסף". ניכר המסוני השקיעו בו כמויות אדירות של דולרים, כדי לוודא שצוות הפיתוח ידוע כל מה שהוא רק רוצה. התוצאה היא ערכי הפקה מצויינים, שנמצאים בטופ שבטופ של התעשייה. אני לא יודע רק את העבודה הגרפית הגדולה. רמת הירידה לפרטים כאן היא מטורפת. מצאתי את עצמי בוהה מספר רגעים בספריה סרטי הדי.וי.די בדירה של אחת הדמויות, שבכל משחק אחר היה וודאי רקע חסר כל ייחוד. אלא שכאן הרקע הזה מספר דברים על הדמות (איזה סרטים הוא הכי אהב), ויש המון ממנו. זה כמעט חסר תקדים בהיקפו.

האחרון מאיתנו חלק ב '(יח"צ, יח״צ)
"משחק מהסוג הנדיר שאחרי ששיחקתי בו הייתי צריכה לקחת כמה דקות להרגע״ (צילום: יח״צ)
אבל זה לא רק כסף, אלא גם כישרון. אולפן המשחקים כלב שובב נמצא כבר שנים בחוץ החנית של התעשייה, וכלכל עוד ועוד. היכן שלו לספר סיפורים בכל מקום. יציב בפניכם טוויסט הסרטובב הכל על הראש. השילוב הזה בין כסף וכישרון מוביל למסקנה אחת ברורה: המשחק החדש הוא התפתחות הטבעית של כל העבודות הקודמות של הסטודיו, ומתעלה עלין כמעט בכל אספקט.

המשחק הכי טוב של כלב שובב
השבחים תקפים לא רק לסיפור ולאווירה, אלא גם למשחקיות כאילו. או אם אפרט: קרבות. הקרבות במשחקים הקודמים של כלב שובב אף פעם לא היו כוס התה שלי. קרבות היריות של Uncharted תמיד הרגישו "חסרי משקל", עם אויבים שהם לא יותר מכריות סופגות כדורים, וגם הקרבות ב- Last of Us המקורי היו רפטטיביים ומייגעים.

האחרון מאיתנו חלק ב '(יח"צ, יח״צ)
"בכל פעם שאתה מתפתים לחשוב לך מבינים לאן המשחק הולך לקחת אותך הוא יציב בפניכם טוויסט הספרובב הכל על הראש" (צילום: יח״צ)
הפעם הסיפור שונה. המערכת הקרב עדיין בבסת ברובה על היזם שלך להשאר מחוץ לטווח הראשיה של האויבים כל הניתן. לחסל אויבים מנקודות מסתור זו הדרך האפקטיבית ביותר להתמודד איתם, בין אם האתר בזומבים או בבני אדם. למגוון השמחה, כמעט כל קרב מתרחש ב"זירה "גדול מאוד, עם הרבה מאוד נתיבים ומקומות מסתור שיא אפשר לך לכם לשכלל את האמנות ההתנקשות שלך.

לא כשאת תתגלו זה לא סוף העולם, אבל זה כן יש לך את הקרב למצב היותר כוטי שלו. כל כדור אקדח או נשיכת זומבי יאט אתכם ויפגע משמעותית במאד הבריאות שלכם, ככה שהמרווח שלכם לטעויות מאוד מאוד מצומצם. להתקשר עם האויבים ישירות, להשתמש בארסנל הכלי הנשק והמלכודות המרשים שהדמות שלכם התאסוף תחת המשחק. לעיתים יהיה עדיף פשוט לקחת את הרגליים ולברוח.

חשוב גם לציין את רמת האלימות הראשה. אחרון מאיתנו אכזרי מאוד, ואנו סצנות גרפיות מאוד של דקירות, יריות, נשיכות וכו 'גורמים לכם לחלחלה - אולי זה לא המשחק בשבילכם. בניגוד למשחקים רבים אחרים, האלימות כאן מרגישה ריאליסטית מאוד, ואינה "כיפית" כמו למשל מכות הסיום המדממות במשחקים סטייל Mortal Kombat.