098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
הכתבה הזאת היא למען האנשים שרוצים להיכנס לתחום המציאות מדומה, עברו שש שנים מאז מציאות מדומה ישראל הוקמה, ראיתי ברמה יומיומית את התחום נבנה צעד אחר צעד. למה הגיע הסוף לחדרי מציאות מדומה בארץ ובעולם ? ולמה להשקיע באפיקי מציאות מדומה אחרים, פשוט בגלל שיש oculus quest, משקפי האוקולוס קווסט של פייסבוק הם משקפי המציאות מדומה הראשונים בעולם, שלא זקוקים לסמארטפון או מחשב, מדובר בקונסולה קומפלט. במידה ואתם נכנסים לתחום חשוב מאוד לשים לב לשינויים המהירים שקורים בתחום המציאות מדומה והרבודה, רק לאחר מכן מומלץ לבנות תכנית עסקית, לחדרי הבריחה אין סיכוי מסיבה מאוד פשוטה, אין בהם יותר צורך, בדיוק כמו שאין צורך כיום במשחקי וידאו ציבורים. בחודשים הקרובים נראה עוד ועוד דגמים של משקפי stand alone של חברות נוספות, לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין שהשקעה בחדרי בריחה זה סיכון לא משתלם, את זה אני קובע מניסיון אישי. בשנה הקרובה נתחיל לראות עסקי חדרי מציאות מדומה פושטים את הרגל, ככל שיותר אנשים ידעו שמכירי המציאות מדומה ברצפה, יותר ויותר יקנו את הקונסולה הביתה, אז מדובר רק בעניין של זמן, אני מקווה שמי שבתחום החזירו את ההשקעה ואלו שעוד לא נכנסו עד עכשיו שיחפשו כיוון אחר בתחום. למה הגיע הסוף לחדרי מציאות מדומה בארץ ובעולם ? ולמה להשקיע באפיקי מציאות מדומה אחרים כי יש עוד הרבה מאוד אפיקים מעולים במציאות מדומה ורבודה ששווה להשקיע בהם וגם להרוויח הרבה כסף,מציאות מדומה ורבודה זה בהחלט הע
הכתבה נכתבה על ידי עמית קיסר מומחה למציאות מדומה, רבודה ובינה מלאכותית 2021, כתב ספר על חווייתו עם מציאות מדומה, אינטליגנציה מוגברת ומלאכותית.

אולי גם יעניין אתכם: מהם משקפי מציאות מדומה? מה ההבדל בין משקפי מציאות מדומה למציאות רבודה ?

אולי גם יעניין אתכם: מציאות מדומה מההתחלה ועד היום, למי שפספס.תיד ולכן חשוב להשקיע נכון, האסטרטגיה של החברות הגדולות היא שימוש ביתי. ואז הגיע הקורונה וגמרה אותם לגמריי.