098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
מה הכוונה מציאות רבודה AR אתם שואלים

מציאות רבודה או בשמה באנגלית AR זאת טכנולוגיה שגורמת למציאות הזאת שאתם חווים ולמציאות הוירטואלית להשתלב יחידו.
AR היא טכנולוגיה מהפכנית שתוכל לעזורבכל כל הרבה סיטואציות ביום יום. לדוגמה תצוגה של מהירות או מצב דלק על שמשת הרכב, משקפיים עם מפה ו-GPS שמוצגים על מה שנראה במציאות, או רופא שיכול לראות את האיברים ומצב הבריאות רק מהסתכלות על המטופל.
שמשך תשומת לב רבה לתחום המציאות המשולבת.
איך זה שונה ממציאות מדומה? מציאות מדומה היא דרך לברוח מהעולם. זה לא הסתכלות משעממת במסך. מציאות רבודה היא לחיות את המציאות בצורה משודרגת במידה ותרצו. הצעדים הגדולים של אפל אפל רואים את המציאות הרבודה כחלק אינטגרלי מהעולם של מחר. הם גייסו את המומחה למציאות רבודה מנאסא – ג'ף נוריס לעזור עם פיתוח המוצר וכמו כן את יוצר המשקפיים האופטיות הגרמני קארל זיס, לעבוד על המסגרת למשקפיים. אין ספק שאפל רואים עצמם מתחרים רציניים להתלהבות הצפויה בקרוב בתחום משקפי המציאות הרבודה.
השנה 2020 שנת הקורונה, אפל תכריז על השקת המוצר שכולם ציפו לו ומרגש את העולם ומעריצי אפל בפרט, כיוון שזה לא עוד אייפון או אייפד.

אז מה מותג העל הבא של אפל ? משקפיים. לא סתם משקפי קריאה,  ענקית הטכנולוגיה גייסה מומחים מנאסא ומהנדסים מ- MIT כדי ליצור משקפי מציאות רבודה AR לשימוש המוני על מנת לשנות את האופן בו אנחנו מסתכלים על העולם ומתקשרים איתו.
מתי ההשקה ? אנחנו מצפים מאפל להכריז על המוצר בחודשים הקרובים, אבל ייתכן שזה יהיה רק לקראת סוף שנת 2020. כמה זה יעלה? גרסאות למפתחים (כמו שאפשר לראות באתר שלהם) ינועו בטווח המחירים שבין 800$ ל-3000$, אבל יהיה מחיר זול בהרבה למשקפי סנאפ סנאפצ'אט (בין 120$ ל-150$). אנחנו מצפים לראות את המשקפיים של אפל נמכרים ללקוחות בטווח שבין 140$ ל-300$. אייפון חדש בנוסף לכך, אנחנו מצפים לראות כניסה גדולה של מציאות רבודה לתוכנה של אייפון של אפל. הטכנולוגיה של זכוכית מעוגלת מלאה כבר הודלפה. לגבי תאריך ההכרזה, נאמר לנו שזה ייחשף בקרוב. בוא נחכה ונראה. כותב המאמר: לארי סינגול, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל 2013.