כל המוצרים שלנו כבר במלאי בישראל, מלאי בתקן N95 ומעלה נגד וירוס הקורונה מלאי מוגבל בהחלט. שימו לב שאתם קונים ברשת שלא תרכשו בטעות מסכות מחודשות,או מסכות אבק שימו לב לתקנים09-8320333 רב קווי
אין ביטולים לאחר הזמנה אין החזרות ואין החלפות! לאחר התשלום תצא חשבונית מס קבלה.  עובדים תמיד כולל בסגר! משלמים ב- BOX ומקבלים ספריי 99% משמיד חיידקים במתנה.
הגיעו מסכות פחם N99 לילדים.
 
חפש
ניתן לשלם בהעברה ב- PAYBOX לטלפון נייד מספר 055-887-6899, לאחר מכן תצא חשבונית מס קבלה ויצא משלוח. עובדים גם בחול המועד.
בחודשים הקרובים אפל יכריזו על השקת המוצר שכולם ציפו לו והם גרמו להתרגשות הפעם, כיוון שזה לא אייפון או אייפד.
אז מה המותג המוביל בטכנולוגיה מביא אלינו הפעם? משקפיים. כן, משקפי קריאה. אבל אלה לא סתם משקפיים רגילות. ענקי הטכנולוגיה גייסו מומחים מנאסא ומהנדסים מ- MIT כדי ליצור משקפי מציאות רבודה לשימוש המוני על מנת לשנות את האופן בו אנחנו מסתכלים על העולם ומתקשרים איתו.

המוצר הבא של אפל: זוג משקפיים?

שלום, נשמח לקבל את הערכתכם לכתבה ולכותבים שלנו באמצעות לחיצה קטנה על כפתור הלייק! תודה
המשחקים הכי טובים לסוני וי אר
the void לחיות את המשחק
אולי גם יעניין אותכם:
כותב המאמר: עמית קיסר, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.
 
 
magic leap הישראלית נותנת בראש
מה הכוונה מציאות רבודה אתם שואלים? 
מציאות רבודה (AR) זה ההסתכלות על הסביבה שלנו בעולם האמיתי, היכן שנעשה שימוש בחיישנים ממוחשבים לריבוד או השלמה. תחשבו על שחקנים תלת ממדיים על המסך בסרטים עתידיים. אולם, במקום להציל את העולם, AR יכולה לעזור לכל כך הרבה סיטואציות קטנות ביום יום. לדוגמה תצוגה של מהירות או מצב דלק על שמשת הרכב, משקפיים עם מפה ו-GPS שמוצגים על מה שנראה במציאות, או רופא שיכול לראות את האיברים ומצב הבריאות רק מהסתכלות על המטופל.
מציאות רבודה הפכה לדבר גדול בין לילה, כאשר המציאות הריאלית שהיא מביאה, כשהיא מאפשרת לדמויות להופיע בפארקים ואיזורים עירוניים עם פוקימון גו, משכה תשומת לב רבה. אנחנו צופים שמשחקי פוקימון גו ישמחו כאשר המשקפיים יצאו לשוק, כך שהם יוכלו לשחק במצב של 360 מעלות.
איך זה שונה ממציאות מדומה?
מציאות מדומה היא דרך לברוח מהעולם. זה הסתכלות על מסך. מציאות רבודה מצד שני, רואה את העולם האמיתי ועושה שימוש בתוכנה בכל דרך שיכולה לעזור. תחשבו על העריכת פנים בסנפצ'אט.
הצעדים הגדולים של אפל
אפל רואים את המציאות הרבודה כחלק אינטגרלי מהעולם של מחר. הם גייסו את המומחה למציאות רבודה מנאסא – ג'ף נוריס לעזור עם פיתוח המוצר, וכן את יוצר המשקפיים האופטיות הגרמני קארל זיס, לעבוד על המסגרת למשקפיים. אין ספק שאפל רואים עצמם מתחרים רציניים להתלהבות הצפויה בקרוב בתחום משקפי המציאות הרבודה.
מתי ההשקה? אנחנו מצפים מאפל להכריז על המוצר בחודשים הקרובים, אבל ייתכן שזה יהיה רק לקראת סוף השנה.
כמה זה יעלה? גרסאות למפתחים (כמו שאפשר לראות באתר שלהם) ינועו בטווח המחירים שבין 800$ ל-3000$, אבל יהיה מחיר זול בהרבה למשקפי סנאפ סנאפצ'אט (בין 120$ ל-150$). אנחנו מצפים לראות את המשקפיים של אפל נמכרים ללקוחות בטווח שבין 140$ ל-300$.
אייפון 8
בנוסף לכך, אנחנו מצפים לראות כניסה גדולה של מציאות רבודה לתוכנה של אייפון 8 של אפל. האייפון עומד לציין 10 שנים מאז השקתו, והטכנולוגיה של זכוכית מעוגלת מלאה כבר הודלפה. לגבי תאריך ההכרזה, נאמר לנו שזה ייחשף באוקטובר. בוא נראה.