098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
הוראות שימוש ובטיחות למשקפי מציאות מדומה:
 

צפייה ממושכת במשקפי מציאות מדומה בכל מקרה אינה מומלצת בדיוק כמו צפייה ממושכת בטלויזיה או במחשב, אולם במציאות מדומה יש השלכות נוספות עליהן כדאי לתת את הדעת. יצרניות משקפי המציאות המדומה בעצמן אוסרות את השימוש בטכנולוגיה על נשים בהריון, קשישים, אלכוהוליסטים וילדים קטנים. תופעות הלוואי העיקריות של צפייה במשקפי מציאות מדומה נוגעות לחולי אפליפסיה שעלולים לחטוף התקף בשל החשיפה לתמונות מהבהבות.

משקפי מציאות מדומה דורשים היערכות מצד ההורים והילדים. להקפיד על הוראות הבטיחות ולהפסיק במקרה של אי נוחותיש מקרים נדירים של אנשים ( כ 1 ב4,000) שיכולים לסבול מסחרחורות קשות, התקפים, התקפים אפילפטיים או איבוד הכרה בגלל הבזקי אור או דפוסים, וזה עלול להתרחש בזמן שהם צופים בטלויזיה, משחקים במשחקי וידאו או חווים מציאות וירטואלית,

גם אם הם מעולם לא סבלו בעבר ואין להם היסטוריה של התקפי אפילפסיה. התקפים כאלה הם שכיחים יותר בילדים וצעירים מתחת לגיל 20. כל מי שיש לו תפיסה, אובדן המודעות, או סימפטום אחר המקושר למצב אפילפטי צריך להתייעץ עם רופא לפני שימוש במשקפי המציאות המדומה.

השתמשו במשקפי המציאות המדומה אך ורק בסביבה בטוחה. משקפי המציאות המדומה מייצרת חוויה מציאות וירטואלית שמסיחה את הדעה וחוסמת את היכולת לראות את הסביבה שלך במציאות.

חובה להיות תמיד להיות מודע לסביבה שלך בעת שימוש במשקפי מציאות מדומה ומומלץ להתחיל בישיבה. תדאגו מראש שאתם לא ליד אנשים, חפצים, מדרגות, מרפסות, חלונות או רהיטים, בשימוש.אין לטפל בחפצים חדים או חומרים מסוכנים. אין ללבוש משקפי מציאות מדומה במצבים שדורשים תשומת לב, כגון הליכה, רכיבה על אופניים, או נהיגה.השתמשו במשקפי המציאות המדומה בישיבה רק כמה דקות בפעם הראשונה כדי לאפשר לגוף להסתגל. השתמשו רק לכמה דקות בכל פעם בהתחלה.ילדים עד גיל 16 זקוקים להשגחת מבוגר.

כיום אין עוד מידע להשלכות של המציאות מדומה על נפש האדם, לכן מומלץ להשתמש בטכנולוגיה החדשה באחריות, כל חברה ממליצה על גילה אחר בשימוש, השורה התחתונה היא שההורים אחראים לשימוש כל עוד אין מידע והחברות מסירות מעצמן את האחריות בנושא.

כמו כן חל איסור לחשוף את משקפי המציאות מדומה לשמש ישירה.נושאים נוספים שיעניינו אתם:
1. משקפי מציאות מדומה מסקנות לשנת 2021
2. קבלו את המקור הקליני בחינם למציאות מדומה
3. מה זה מציאות מורחבת XR?
4. אם פוגשת את ביתה שנפטרה במחשבות המומחה
5. איך לומדים שפות וכישורים חדשים במציאות מדומה?
6. ספרים שאתם חייבים לקרוא על מציאות מדומה
7. 20 משחקי מציאות מדומה לשנת 2021
8. איך עמית קיסר רואה את העתיד הקרוב במציאות מדומה עבודה?
9. HTC משיקה משקפי AR ראשונות​​​​​​​
10. כיצד מציאות מדומה מגדירה מחדש אימון מיומנויות רכות


חזרה לעמוד החדשות הראשי​הכתבה נכתבה על ידי עמית קיסר מומחה למציאות מדומה, רבודה ובינה מלאכותית 2021.