לא סתם מוכרים, מומחים. התקשרו עכשיו 09-8320333
חפש
משקפי המציאות מדומה של oculus rift ושל htc vive כבר כאן וברחבי העולם יותר ויותר בתים מתמלאים בטכנולוגיה החדשה.
אבל לשני המשקפיים יש סוג של תמרור עצור די גדול שיכול להשפיע על הרבה אנשים שרוצים לקנות את המשקפיים, דרישות המערכת למשקפיים גבוהות מאוד, יותר מכל משחק או מכשיר שאני ראיתי עד היום, אז האם אתם והמחשב שלכם עומדים במבחן?
האם המחשב שלכם עומד בדרישות של אוקולוס ו htc vive ?
oculus rift
בואו נתחיל עם האוקולוס ריפט,המשקפיים האלה דורשות מהמשתמשים

כרטיס מסך : gtx 970 ומעלה של nvidia או r9 290 ומעלה של amd

מעבד : i5 4590 ומעלה, לא מצויינת שום הגדרה למעבדי amd, בe3 הם חשפו סדרה של מעבדים חדשים שנוצרו במיוחד למשקפי המציאות המדומה והם כנראה יהיו המעבדים הראשונים של amd שיוכלו להתמודד עם הטכנולוגיה

ram : שמונה גיגבייט (8gb) ומעלה

ואת האפשרות לחבר למחשב כבל hdmi ו2 חיבורי usb 3.0

 
כותב המאמר: רועי אלבז מציאות מדומה ישראל.
 
 
htc vive
ל- htc vive יש כמעט בדיוק את אותן דרישות מערכת אבל בכמה שינויים.

כרטיס מסך : gtx 970 ומעלה של nvidia או r9 280 ומעלה של amd


מעבד : i5 4590 ומעלה, לא מצויינת שום הגדרה למעבדי amd, בe3 הם חשפו סדרה של מעבדים חדשים שנוצרו במיוחד למשקפי המציאות המדומה והם כנראה יהיו המעבדים הראשונים של amd שיוכלו להתמודד עם הטכנולוגיה

ram : ארבע גיגבייט (4gb) ומעלה

ואת האפשרות לחבר למחשב כבל hdmi וחיבור usb 3.0 אחד

 
ובמידה ולא שמתם לב, הנה השינוים:
דבר ראשון ה- htc vive מבקש ממשתמשי amd רק r9 280 ולא 290 זה יכול להיות די משמעותי לאנשים מסוימים כי המחיר של ה- 290 גבוה בצורה משמעותית מזה של ה- 280 והרבה אנשים בחרו בכרטיס הזה מעל ה- 290.
ההבדל השני הוא הבקשה של רק 4 גיגהבייט של ram, למרות שאני חושב שרוב האנשים שרוצים להשתמש במשקפי מציאות מדומה כבר עברו מ- 4 גיגהבייט זה כן יכול לעזור לאלו שעדיין לא יצא להם לעבור את השדרוג.
וההבדל האחרון (והקטן במיוחד) הוא ש- הhtc vive צריך רק כניסה אחת של Usb 3.0 ולא 2, זה עדיין לא סיבה לבחור את ה- htc על פני ה- oculus, אבל זה בהחלט מעיד על פחות כבלים.

אז אלה דרישות המערכת למשקפיים החדשות, במידה ושמתם לב שמשהו חסר במחשב שלכם, תחליפו אותו מהר תוכלו להתחיל לשחק כמה שיותר מוקדם.