098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר הזה לא יעודכן מחדש.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו:
www.vr-glassese.co.il

וגם באתר החדשות הבין לאומי:
www.caesarvr.com


חלק קטן מהמליצים שלנו:

 
משקפי מציאות מדומה אלחוטיים וניידים

 
משקפי מציאות מדומה ניידים
משקפי מציאות מדומה למחשב
משקפי מציאות מדומה למחשבים

 
ציוד נלווה למציאות מדומה
ציוד נוסף למציאות מדומה

 
משקפי מציאות משולבת ורבודה
משקפי מציאות מדומה ומשולבת 


קצת עלינו ועלי בקצרה: תרשו לי להציג את עצמי שמי עמית קיסר ואני הקמתי את החנות הראשונה בישראל למכירת מוצרי מציאות מדומה ורבודה בישראל www.VirtualRealty.co.il בשנת 2013 ובשנת 2014 הקמתי את www.CaesarVR.com חנות המציאות מדומה און ליין הראשונה בעולם.

עד לפני שמונה שנים עסקתי בתחום המחשבים והאינטרנט, תחום שבו עסקתי מעל ל- 25 שנה וכששמעתי שפייסבוק קונה חברה קטנה בשם אוקולוס, הבנתי שהמציאות מדומה בשלה, הייתי נרגש, חיכיתי לזה משנות התשעים.

במקביל לחברות פייסבוק, סמסונג וגוגל שהיו חלוצות (בגלגול הזה של המציאות מדומה), נפל לי האסימון מהר מאוד, הבנתי את ההשפעות והתהליכים שיקרו בעתיד ובאמת שצריך רק מעט דמיון כדי לקחת את תחום המציאות המשולבת והרבודה לכל תחום בחיינו ולראות מה זה יעשה לעולם ולמציאות עצמה.

אחת המטרות של מציאות מדומה ישראל 2013 היא לעזור להכין את הציבור למה שמגיע ובגלל זה הצוות שלנו מעלה וכותב מאמרים כבר שנים רבות בעברית ומנהל את קבוצת הפייסבוק והערוץ יוטיוב הגדולים בישראל, המטרה, הכשרת דור המציאות המדומה\רבודה בישראל על מנת שנוכל להיות מהמתקדמים בעולם בתחום, באתר תוכלו למצוא מידע חדשותי, פורום פעיל לשאלות ותשובות, מדריכי תקלות של מיטב המומחים בתחום, וכמו כן מידע על כל הדגמים והחלקים מהתחום בעברית.

מציאות מדומה ישראל 2013, הוקמה בשנת 2013 בישראל והיא חנות משקפי המציאות המדומה והמשולבת המקוונת הראשונה בעולם ועמוד החדשות העצמאי הגדול בישראל ובעולם, אנו חוקרים את את טכנולוגיות הקצה, מציאות מדומה, המציאות משולבת ואינטראקציה בין אדם למחשב, אינטליגנציה מלאכותית.

אנו מתווים עבורכם את המסלול בין הטכנולוגיה הסוחפת של ימינו לזו של העתיד הקרוב, עתיד בו נוכל לדמות חיים שלמים בעולם יציר מחשב, שמי לארי סינגול וואני לוקח אתכם יחד איתי למסע למציאות מקבילה.

באתר
מציאות מדומה ישראל 2013 תוכלו למצוא מאמרים, חדשות אחרונות מהתעשייה, שירותי תוכנה לתעשייה, חינוך, ולמגזר הפרטי, תוכלו גם למצוא ב- מציאות מדומה ישראל 2013 מדריכי מומחים לפתרון בעיות ומידע על כל דגמי משקפי המציאות המדומה וחלקים בעברית.

אנו ב- 
מציאות מדומה ישראל 2013 מנהלים גם קבוצות פייסבוק מצליחה וערוץ יוטיוב מהגדולים בישראל בתחום המציאות המדומה והרבודה, תוכלו למצוא גם את התכנית טלויזיה שלנו "העולם המטורף", בערוץ ONE בישראל, שמעלה שאלות סביב מציאות מדומה, מציאות משולבת, ואינטליגנציה מלאכותית.

ב- 
מציאות מדומה ישראל 2013 תוכלו לרכוש מוצרי מציאות מדומה ומציאות משולבת ומוצרים נלווים לצד גאדג'טים אחרים כמו מצלמות 360, חליפות מציאות מדומה ומוגברת, כפפות, מתקנים, שלטים, ג'ויסטיקים ועוד.

אנו מציאות מדומה ישראל 2013 לוקחים אתכם למסע אל עולם מקביל, ממש מעבר לעדשה. אנו מקדמים אתכם בברכה להיות חלק מהמהפכה הטכנולוגית הבאה - אז כמו שאומרים אצלינו... בואו להיפרד מהמציאות הישנה שלכם.

מדוע לקוחות מישראל ומהעולם כולו קונים ממציאות מדומה ישראל 2013 ?

הרשימה הקצרה:


תגובה אנושית 24/7, תמיכה ושירות מרחוק ללקוחותינו

שירותי מעבדה למשקפי מציאות מדומה ומשקפי מציאות רבודה

ביטוח משלוח: במידה והמוצר לא תקין ולא ניתן לתיקון, נחזיר את המוצר ליצרן ונכסה את עלויות השילוח.

שירות בשפה עברית ואנגלית במייל ובטלפון, שירות אישי ומהיר מרגע ההזמנה ועד שהמוצר מגיע לביתכם.

שירותי תוכנה, שירותי ייבוא, הקמת פרויקטים, ניסיון של 30 שנה בתוכנה.מציאות מדומה ישראל 2013 פייסבוק


מציאות מדומה ישראל 2013 באנגלית