098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com

לפני מספר שבועות דווח כי ככל הנראה גוגל (Google) מפתחת משקפי מציאות מדומה. כעת, דיווח חדש מאשר כי החברה לא רק עובדת על משקפי מציאות מדומה, אלא שהם יושקו עוד השנה.

על פי אותו מקור "המקורב לחברה", כך נאמר, אשר דיווח לפייננשיאל טיימס (Financial Times), המשקפיים יהוו תחרות ל-Gear VR של סמסונג (Samsung). יחד עם זאת, מסתבר כי על המכשיר להיות צמוד לסמארטפון על מנת שיוכל לפעול ולתפקד כראוי.

בנוסף למשקפי המציאות המדומה, עוד דווח כי גוגל תשחרר במקביל גם תוכנת Android VR. התוכנה תשפר את חוויית המציאות המדומה על ידי הפיכתה לחלק בלתי נפרד וטבעי ממערכת ההפעלה, אנדרואיד.

מה שאינו מצוין, זו מצלמת המציאות המדומה שנרמז עליה בעבר. חוסר האזכור נותן את הסיכוי כי ייתכן והמצלמה תשוחרר בנפרד, או לחלופין שהיא חלק ממשקפי המציאות המדומה עצמם.

מלבד יצירת התחרות למשקפי ה-Gear VR של סמסונג, אשר כיום מתחרה עם מותגים שאמנם מציעים מוצרים זהים, אך עם זאת אינם גדולים במיוחד כך שהתחרות לא ממש קיימת, משקפי המציאות המדומה של גוגל למעשה יקבלו מגרש משחקים הרבה יותר גדול, ושכולו יהיה פחות או יותר שלהם בלבד, שכן המשקפיים של סמסונג מותאמים לעבודה רק עם סמארטפונים של סמסונג, כאשר אלה של גוגל יוכלו לעבוד על כל שאר הסוגים הפועלים על אנדרואיד.

אם חומרת המציאות המדומה הזו תתברר כנכונה, זה אומר שה-Google Cardboard, הצלחה יחסית בזכות עצמה, היה כנראה רק מבחן כדי לאמוד את מידת העניין של הצרכן.

כעת נותרה השאלה מתי יגיעו משקפי המציאות המדומה של גוגל. החברה לא פרסמה הודעה רשמית באף אחד מקהילות ה-VR, אך אם אחת כזו תגיע בקרוב, ישנו סיכוי גבוה כי המוצר יוצג בכנס המפתחים השנתי שעורכת החברה באמצע מאי, Google I/O.
 

פלייסטישן 5 מה אנחנו יודעים ?