מה זה מצלמות 360 ?
האוזניות החדשות של אוקולוס ב-3D
ג'ויסטיק חדש מבטיח שגם נרגיש מגע
אולי גם יעניין אותכם:

Google השיקה היום את  שירות התמיכת שלה לWebVR, המערכת כרגע עובדת בפלטפורמת האנדרואיד באמצעות שימוש בדפדפן ה- Chrome ב-  WebVR, זה אחד הדברים המרגשים ביותר בתחום המציאות מדומה הניידים בשימוש בפלטפורמה Daydream.
השילוב המדהים של טכנולוגיות  WebVR וגלישה באינטרנט, הוא אחת מהנקודות המרגשות ביותר בתחום ומה שמקרב אותנו עוד צעד לעולם הרנסנס של המציאות מדומה.
היכולת לספק יישומים ניידים, אשר באופן אוטומטי תומכים במציאות מדומה, היא רעיון חזק והיוזמה רק צוברת תאוצה בדפדפנים כגון: Firefox ו- Chrome ובנוסף קיים סט של ממשקי API חדשים שתוכננו עבור הדפדפן למציאות מדומה.

גוגל נקטה בצעד הבא בצורה מאוד מחושבת, היוזמה לשחרר את ה- WebVR, עבור Chrome, בשלב כל כך מוקדם יחסית לאחר השיתוף של גוגל וסמסונג בגיר וי אר, היה דחוף לגוגל מסיבה הגיונית, מערכת ההפעלה אנדרואיד לניידים של החברה, תהפוך כל סמארטפון חדש למשקפי מציאות מדומה רציניים.
הצעד, מסמן למפתחים שהם יכולים למקד מגוון רחב של מכשירי אנדרואיד לפיתוח ישומים חדשים, המערכת זמינה כעת עבור מפתחים המעוניינים למתוח את טכנולוגית ה-
WebVR שלהם עד הסוף, מדובר במערכת המציאות מדומה לסמארטפונים הכי גדולה בעולם.
WebVR, מאפשרת גישה למידע, מיקום והכיוון של המשתמשים וכן גם מידע על ה- gamepads (הבקר החדש של גוגל למציאות מדומה בסמארטפונים).

56 Chrome, עבור Android, זמין כעת עבור המפתחים שמעוניינים להתחיל לפתח אפליקציות ל- WebVR, כגון: בניית יישומי אינטרנט, כולל הרחבות WebVRאשר מגיעות יחד בשילוב ה- Daydream שהיא למעשה מערכת הפעלה עבור VR אנדרואיד בסמארטפונים.
אם אתם רוצים גם ללמוד יותר על פיתוח אפליקציות VR עבור
WebVR או Daydream, ב-WebVR תמצאו הדרכות בכדי להתחיל, ואתם יכולים גם לשוחח עם בעלי דעות דומות בפורום על ידי הצטרפות לאתר הפיתוח של גוגל WebVR.​