כל המוצרים שלנו כבר במלאי בישראל, מלאי בתקן N95 ומעלה נגד וירוס הקורונה מלאי מוגבל בהחלט. שימו לב שאתם קונים ברשת שלא תרכשו בטעות מסכות מחודשות,או מסכות אבק שימו לב לתקנים09-8320333 רב קווי
אין ביטולים לאחר הזמנה אין החזרות ואין החלפות! לאחר התשלום תצא חשבונית מס קבלה.  עובדים תמיד כולל בסגר! משלמים ב- BOX ומקבלים ספריי 99% משמיד חיידקים במתנה.
הגיעו מסכות פחם N99 לילדים.
 
חפש
ניתן לשלם בהעברה ב- PAYBOX לטלפון נייד מספר 055-887-6899, לאחר מכן תצא חשבונית מס קבלה ויצא משלוח. עובדים גם בחול המועד.
שלום, נשמח לקבל את הערכתכם לכתבה ולכותבים שלנו באמצעות לחיצה קטנה על כפתור הלייק! תודה
מה זה מצלמות 360 ?
האוזניות החדשות של אוקולוס ב-3D
ג'ויסטיק חדש מבטיח שגם נרגיש מגע
אולי גם יעניין אותכם:
כותב המאמר: עמית קיסר, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.
 
 

Google השיקה היום את  שירות התמיכת שלה ל- WebVR, המערכת כרגע עובדת בפלטפורמת האנדרואיד באמצעות שימוש בדפדפן ה- Chrome ב-  WebVR, זה אחד הדברים המרגשים ביותר בתחום המציאות מדומה הניידים בשימוש בפלטפורמה Daydream.
השילוב המדהים של טכנולוגיות
 WebVR וגלישה באינטרנט, הוא אחת מהנקודות המרגשות ביותר בתחום ומה שמקרב אותנו עוד צעד לעולם הרנסנס של המציאות מדומה.
היכולת לספק יישומים ניידים, אשר באופן אוטומטי תומכים במציאות מדומה, היא רעיון חזק והיוזמה רק צוברת תאוצה בדפדפנים כגון: Firefox ו- Chrome ובנוסף קיים סט של ממשקי API חדשים שתוכננו עבור הדפדפן למציאות מדומה.

Google השיקה את WebVR עבור פלטפורמת אנדרואיד בדפדפן כרום :))

גוגל נקטה בצעד הבא בצורה מאוד מחושבת, היוזמה לשחרר את ה- WebVR, עבור Chrome, בשלב כל כך מוקדם יחסית לאחר השיתוף של גוגל וסמסונג בגיר וי אר, היה דחוף לגוגל מסיבה הגיונית, מערכת ההפעלה אנדרואיד לניידים של החברה, תהפוך כל סמארטפון חדש למשקפי מציאות מדומה רציניים.
הצעד, מסמן למפתחים שהם יכולים למקד מגוון רחב של מכשירי אנדרואיד לפיתוח ישומים חדשים, המערכת זמינה כעת עבור מפתחים המעוניינים למתוח את טכנולוגית ה-
WebVR שלהם עד הסוף, מדובר במערכת המציאות מדומה לסמארטפונים הכי גדולה בעולם.
WebVR, מאפשרת גישה למידע, מיקום והכיוון של המשתמשים וכן גם מידע על ה- gamepads (הבקר החדש של גוגל למציאות מדומה בסמארטפונים).

56 Chrome, עבור Android, זמין כעת עבור המפתחים שמעוניינים להתחיל לפתח אפליקציות ל- WebVR, כגון: בניית יישומי אינטרנט, כולל הרחבות WebVR, אשר מגיעות יחד בשילוב ה- Daydream שהיא למעשה מערכת הפעלה עבור VR אנדרואיד בסמארטפונים.
אם אתם רוצים גם ללמוד יותר על פיתוח אפליקציות VR עבור
WebVR או Daydream, ב- WebVR תמצאו הדרכות בכדי להתחיל, ואתם יכולים גם לשוחח עם בעלי דעות דומות בפורום על ידי הצטרפות לאתר הפיתוח של גוגל WebVR.​