לפני מספר ימים בצורה ממש לא מפתיעה אפל רשמה פטנט על טכנולוגיה חדשה למשקפי מציאות רבודה/מדומה.
על פי הדגם שאותו רשמה אפל כפטנט ניתן להבין שאפל עובדת על משקפי מציאות רבודה משלה.
לאחרונה אפל הוזכרה כמה וכמה פעמים בנושא המציאות מדומה רבודה, נראה כענקית הטכנולוגיה מארצות הברית מתכננת לחדור לשוק המציאות מדומה הרותח
.
ההיעדרות של אפל מזירת הקרב של ענקיות הטכנולוגיה באמת הורגשה וזה היה קצת מוזר שלא שמענו מאפל בנושא אבל מאחורי הקלעים כבר שמעתי על לא מעט רכישות פטנטים של ענקית הטכנולוגיה. 
אפל נכנסת באיחור לתחום המציאות הרבודה/מדומה

אבל במידה ואתם שואלים אותי אפל מכינה לנו משהו גדול שכולל את מערכת ההפעלה שלהם ios הרי לא באמת נראה לכם שאפל תתן למיקרוסופט ואנדרואיד להפעיל משקפי מציאות מדומה מתוצרת אפל, אז מה שנשאר זה רק לחכות והאמת זאת באמת בשורה משמחת, גם למעריצי אפל וגם לתחום המציאות מדומה כולו.

 
אפל לעומת חברת אוקולוס שכבר הגישה פטנטים עוד ב- 2012 יודעת שהיא באיחור, חברות הגישו עוד בשנת 2006 פטנטים בתחום המציאות מדומה רבודה ואפילו בשנת 2006 חברה רשמה פטנט למשקפי מציאות מדומה עתידיות.
את המפרט המדוייק של המכשיר כמובן שלא ניתן להשיג רק רסיסי מידע, אבל בוודאות אני יודע שאפל הקימה מחלקה מיוחדת ומתוקצבת בתחום המציאות מדומה.רבודה.
שמועות שרצות ברשת אומרות שגם הפטנט לסמסונג גיר וי אר זה פטנט של אפל (מדובר על האפשרות להכניס למשקפי מציאות מדומה את הסמארטפון) ולמרות שאפל רשמה פטנטים בתחום בכירים בחברה טוענים בתוקף שהכל שמועות שאין בהם שום דבר כרגע.
על פי התרשימים משקפי המציאות מדומה של אפל נראות כמו שילוב של משקפי המציאות מדומה של LG ושל חברת SAMSUNG.
פלייסטישן 5 מה אנחנו יודעים ?