098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com

ענקית הטכנולוגיה עשויה להשיק בשנה הבאה משקפי VR שיתחרו במוצר של פייסבוק - ויעלו הרבה יותר • נוסף על כך, המחיר צפוי להיות גבוה בהרבה משל המתחרות

 
הפרויקט הכי מסקרן של אפל: ענקית הטכנולוגיה מתכוונת להיכנס לשוק המציאות המדומה ולהשיק משקפי VR במהלך 2022, כך לפי דיווח של סוכנות הידיעות בלומברג. המוצר צפוי להתחרות ב-Oculus Quest של פייסבוק, אך יגיע עם תג מחיר גבוה יותר.
המשקפיים נקראים בחברה בשם הזמני N301, והם יציגו "סביבת תלת-מימד מקיפה למשחקים, צפייה בסרטונים ותקשורת", נכתב בדיווח. נוסף על כך, על פי סוכנות הידיעות "המוצר של אפל יהיה יקר בהרבה מאלה של המתחרות, שעלותם נעה בין 300 ל-900 דולר".
 
מהדיווח לא ברור עד כמה הטכנולוגיה של החברה תהיה מתקדמת בהשוואה למתחרות, אך צפי המכירות השנתי עשוי להסתכם בכ-180 אלף יחידות בלבד. באשר לעיצוב, מקורות בכירים בחברה סבורים שאפל תמכור בכל יום רק זוג אחד של משקפיים בכל חנות ב-500 חנויות ברחבי העולם, כך שבתרחיש הזה, צפי המכירות השנתי ייסתכם בקצת יותר מ-180 אלף יחידות.
באשר לעיצוב, בבלומברג חושפים כי המשקפיים יופעלו על גבי שבב מסדרת ה-Apple Silicon שהחברה מפתחת בעצמה, ויהיו עשויים מפלסטיק ומבד, כדי לשמור על משקל נמוך וחווית שימוש נוחה.