098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com

אימפרית גוגל מכה שנית וממשיכה להוכיח שהיא רצינית בנוגע להשקעה בטכנולוגיית המציאות מדומה VR וטכנולגית המציאות רבודה AR.
לפני מספר חודשים עדכנתי אותכם בחדשות VR באתר על מערכת ההפעלה החדשה של אנדרואיד שענתה בזמנו לשם N כיום אנחנו יודעים כבר שמדובר באנדרואיד 7 נוגט.

מערכת ההפעלה החדשה של גוגל תפעל גם כמערכת הפעלה למשקפי מציאות מדומה וזה החידוש הגדול, חברת גוגל העולמית שרק לפני מעט יותר משנה השיקה את משקפי הגוגל קארדבורד מקרטון, השיקה גם בערך באותו זמן בשיתוף פעולה עם סמסונג את משקפי הגיר וי אר, יוצאת בצעד שיזעזע את עולם המציאות מדומה, מכיוון שעד היום מערכת ההפעלה היחידה בתחום היתה מערכת ההפעלה של אוקולוס, מתחילה פה מלחמה אמיתית.

עד היום בשביל מערכת הפעלה במכשירי המציאות מדומה היינו חיבים לקנות סמסונג גיר וי אר אבל ברגע שגוגל תשיק את מערכת ההפעלה שלה, כל מכשיר פשוט יקבל מערכת הפעלה, מדובר בשיפור משמעותי, בלעדיו פשוט לא נוח לעבוד אם המכשיר, מה שגם המשחקים שיצאו בקרוב יהיו ברמה של האוקולוס בגוגל פליי.
ממש לא מזמן עדכנו אותכם באתר על הפיתוח החדש של גוגל מערכת ה- Daydream VR ועכשיו ביחד עם מערכת ההפעלה החדשה יש בהחלט למה לצפות

כרגע ניתן להוריד רק את גרסת הבטא האחרונה של הדפדפן של גוגל שתומך בקוד הפתוח WebVR (ממשק למפתחים), שהמטרה הסופית של גוגל זה ליצור אתרי אינטרנט בטכנולוגית וי אר, הפיתוח החדש של גוגל הופך כל אתר רגיל למתאים לצפייה ב-360 מעלות. 

כותב המאמר: לארי סינגול מציאות מדומה ישראל.

 
פלייסטישן 5 מה אנחנו יודעים ?