098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
איך מציאות מדומה ואינטליגנציה מלאכותית תשפיע על המין האנושי עד 2029 על פי לארי סינגול,מציאות מדומה ישראל 2013

אני לא יודע מתי בדיוק תקראו את הכתבה הזאת, אבל אני חייב להוציא את זה ממני החוצה, זאת האמת שלי והמציאות שלי, לקח לי שנים רבות לגבש אותה.

אני מאמין, שכל מה שאנחנו מכירים הולך להשתנות עד 2029, אני מקדים את רוב העתידנים האחרים בלפחות עשור, מבחינתי העולם כמו שהוא היום לא יהיה קיים יותר אחרי 2029 מכל כך הרבה בחינות, אני לא רוצה להתפזר ולכן אני מתמקד באינטלגנציה מלאכותית תחביב שלי ומציאות מדומה ורבודה המקצוע שלי, הייתי רוצה להתחיל בכמה דברים עלי בקצרה.

שמי לארי סינגול למי שלא יודע ואני עוסק בתחום המציאות המדומה והרבודה משנת 2013, בזמן שרוב האנשים עסוקים בשאלות הקטנות של היום יום, אני נמצא בכל מיני מקומות בזמן ובחלל, בעזרת הדמיון והמיינד ועכשיו גם בזכות המציאות המדומה והרבודה.

לא תאמינו לאן מחשבה על מציאות מדומה יכולה להוביל אדם עשיר בדמיון.
מי שעדיין לא יודע מה זה מציאות מדומהמתי זה התחיל כל המציאות מדומה רבודה ומיקס ריאלטי ? או עדיין מתבלבל בין AR/VR/MR, אני אדביק קישורים שיעזרו לכם להדביק את הפער ולהבין יותר.

סוף סוף זה קרה, באיחור קלסי אומנם, מה שגרר את כל התעשייה של המציאות מדומה והרבודה למסע ארוך של המתנה לאימוץ המוני על ידי הציבור, אולי חלקכם מרימים גבה, אבל תאמינו לי, קווסט ו VALVE זה מהפכה של ממש.
ואז הגיע קורונה.

בכל החודש האחרון הגרפיים שלי המריאו לאלפה סנטורי, היה לי קשה בהתחלה לקלוט מה קורה והייתי מבולבל, אבל בסוף זה נקלט לי. מציאות מדומה זה מיינסטרים, המגפה הקטלנית לצערי נתנתה את הבוסט שהיה נחוץ לתחום.

מציאות מדומה ורבודה זה כבר מזמן לא רק צעצוע נוסף, מדובר באחד הכלים הכי חזקים שיצרנו, המהפכה שתגיע בעקבות הטכנולוגיה החדשה, תהפוך את מראה האנשים שמחוברים לסמארטפונים לנדירה.

מציאות מדומה תשפיע גם על הדרך בה אנחנו רואים את המציאות וגם על הדרך בה אנחנו צורכים מידע, בכלל כל הממשק אצבעות מקלדת וכדומה מונע מאיתנו את היכולת לתקשר יותר מהר מול המחשבים שכבר עוברים אותנו כמעט בכל תחום.
הסינגולריות הטכנולוגית התחילה, למי שלא יודע במה מדובר שילחץ על הקישור, כבר היום יש מי שחי במציאות מדומה חצי מהזמן (כן תתרגלו, חי!).

מה הסיבות להצלחה והאימוץ ההמוני ?


וירוס הקורונה

גישה קלה לטכנולוגיה

מחירים נגישים


מהפכה רפואית

מהפכה חינוכית

מהפכת צריכה

הם רק חלק ממה שקורה כבר עכשיו.
על פי כל התחזיות, מתי שהוא בשנת 2022, השוק יהיה רווי במשתמשי מציאות מדומה ורבודה, חשוב לציין שמי שמדמיין משהו בסגנון READY PLAER ONE זה לא הכיוון, שפילברג הזדקן ומראה טכנולוגיות מיושנת בסרט, לדעתי במראה שחורה קצת יותר מתקרבים למציאות, בחלק מהפרקים, כדי לקרוא על נארו לינק של אלון מאסק.


במקביל להתקדמות הטכנולוגית של המציאות מדומה והרבודה, ישנה התקדמות מפחידה בתחום המעבדים, המחשבים הקוונטים, והאינטליגנציה המלאכותית, על פי הערכות שלי בשנת 2022 אינטליגנציה מלאכותית תהיה הרבה יותר חכמה מהאדם אם כי עוד לא עצמאית משליטת האדם, השילוב בין המציאות המדומה לאינטליגנציה מלאכותית תהיה לא פחות מבלתי נתפסת למוח האנושי.

נכתב על ידי לארי סינגול מציאות מדומה ישראל 2013.