חפש
 אין מענה טלפוני! עקב העומס הלא נגמר, מקבלים הזמנות באתר בלבד, ניתן לשלם בביט או BOX דרך המייל klnyou2019@gmail.com, נא לשלוח בקשות רכישה.
איך מציאות מדומה ואינטליגנציה מלאכותית תשפיע על המין האנושי עד 2029 על פי עמית קיסר,מציאות מדומה ישראל 2013
אני לא יודע מתי בדיוק תקראו את הכתבה הזאת, אבל אני חייב להוציא את זה ממני החוצה, זאת האמת שלי והמציאות שלי, לקח לי שנים רבות לגבש אותה.

אני מאמין, שכל מה שאנחנו מכירים הולך להשתנות עד 2029, אני מקדים את רוב העתידנים האחרים בלפחות עשור, מבחינתי העולם כמו שהוא היום לא יהיה קיים יותר אחרי 2029 מכל כך הרבה בחינות, אני לא רוצה להתפזר ולכן אני מתמקד באינטלגנציה מלאכותית תחביב שלי ומציאות מדומה ורבודה המקצוע שלי, הייתי רוצה להתחיל בכמה דברים עלי בקצרה.

שמי עמית קיסר למי שלא יודע ואני עוסק בתחום המציאות המדומה והרבודה, בזמן שרוב האנשים עסוקים בשאלות קטנות של יום יום, אני נמצא בכל מיני מקומות בזמן ובחלל, בעזרת הדמיון והמיינד ועכשיו גם בזכות המציאות מדומה.

לא תאמינו לאן מחשבה על מציאות מדומה יכולה להוביל אדם עשיר בדמיון.

מי שעדיין לא יודע מה זה מציאות מדומה ?,מתי זה התחיל כל המציאות מדומה רבודה ומיקס ריאלטי ? או עדיין מתבלבל בין AR/VR/MR, אני הדביק קישורים וכדי לכם להתחיל משם.

סוף סוף זה קרה, באיחור קלסי אומנם, מה שגרר את כל התעשייה של המציאות מדומה והרבודה למסע ארוך של המתנה לאימוץ המוני על ידי הציבור, אולי חלקכם מרימים גבה, אבל תאמינו לי, קווסט ו VELVE זה מהפכה של ממש.

בכל החודש האחרון הגרפיים שלי המריאו לאלפה סנטורי, היה לי קשה בהתחלה לקלוט מה קורה והייתי מבולבל, אבל בסוף זה נקלט לי. מציאות מדומה זה מיינסטרים.

מציאות מדומה ורבודה זה לא איזה צעצוע נוסף, מדובר באחד הכלים הכי חזקים שיצרנו, המהפכה שתגיע בעקבות הטכנולוגיה החדשה, תהפוך את מראה האנשים שמחוברים לסמארטפונים לנדירה.

מציאות מדומה תשפיע גם על הדרך בה אנחנו רואים את המציאות וגם על הדרך בה אנחנו צורכים מידע, בכלל כל הממשק אצבעות מקלדת וכדומה מונע מאיתנו את היכולת לתקשר יותר מהר מול המחשבים שכבר עוברים אותנו כמעט בכל תחום.

הסינגולריות הטכנולוגית התחילה, למי שלא יודע במה מדובר שילחץ על הקישור, כבר היום מי שחי במציאות מדומה חלק מהזמן (כן תתרגלו, חי!), יודע מה הולך לקרות, אז בקצרה:

אימוץ המוני

גישה קלה לטכנולוגיה

מחירים נגישים

מהפכה רפואית

מהפכה חינוכית

מהפכת צריכה

ועולמות חדשים

הם רק חלק ממה שמחכה לנו כבר עכשיו פחות או יותר.


לאחר האימוץ ההמוני מתי שהוא בשנת 2022, נראה הרבה אנשים שמרכיבים משקפי מציאות רבודה בחוץ ומשקפי מציאות מדומה בבית, אני כבר אומר לכל מי שמדמיין את READY PLAER ONE זה לא יהיה כמו בסרט, שפילברג הזדקן והראה טכנולוגיות מיושנת בסרט, לדעתי במראה שחורה קצת יותר מתקרבים למציאות, בחלק מהפרקים.


במקביל בשנת 2022 אינטליגנציה מלאכותית תהיה הרבה יותר חכמה מהאדם אם כי עוד לא עצמאית משליטת האדם, השילוב בין המציאות המדומה לאינטליגנציה מלאכותית תהיה לא פחות, מלא נתפסת ולכן הכתבה הזאת לא תהיה קצרה, אבל ככה מסתיימת הכתבה הראשונה.