098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
איך לטפל בעצמכם בחרדה ודיכאון על ידי מציאות מדומה ?

ימים קשים עוברים על כולנו ועל כל העולם, ימים של חרדה וחוסר וודאות, ימים של צרות כלכליות ולחץ נפשי קשה.
השגרה שהכרנו כבר לא תחזור. אנחנו הולכים על הלא נודע, בעידן של עודף אינפורמציה, שקרים שמתקבלים כעובדה, פולטיקאים מושחתים ובנקים חמדניים.

כל העולם שלנו מרגיש כניסוי וטעייה של המנהיגים המושחטים על חשבונינו האזרחים שמאבדים את החרויות שלנו מיום ליום, תאוריות קונספירציה עלובות על 5G ועל ביל גיטס נתפסות כאמת אצל הלא משכילים והבורים ואנחנו בהחלט בדרך הלא נכונה.


אתם בחרדות ? יש לכם סיבה טובה ותרשו לי למנות רק חלק קטן מאוד מהדברים שהולכים לקרות לנו:

מיתון כלכלי קשה מאוד

פירוק הכפר הגלובלי

מציאות משתנה במהירות הולכת וגוברת

AI

עבדות מודרנית לנשמה ולגוף

מציאות מדומה

מציאות רבודה

קורונה נגיף COVID 19 שעוד עלול לעבור מוטציות

ריחוק חברתי ובידוד

מלחמות ופעולות טרור

השמדת כוכב הלכת שלנו

פירוק התא המשפחתי

ויש כמובן עוד הרבה מאוד.

חלק מהאנשים מרגישים כאבים בחזה, חלקם מרגישים דפיקות לב, תסמיני חרדה קשים ודכאון הפכו לחלק מהעולם המערבי והקורונה רק החמירה את המצב.

הדאגה היא ברורה, כל מה שהיה לא יהיה יותר אותו הדבר והעתיד לות בארפל, אנחנו מתקדמים כל הזמן לסינגולריות הטכנולוגית ומי שלא יתאים את עצמו יכחד ממש כמו בטבע.

אבל גם דברים טובים קורים עכשיו, דברים שעוזרים יותר מכל דבר בהיסטוריה בתחום החרדה והדכאון, מציאות מדומה, זה כבר לא דבר חדש ומי שבתחום יודע שזה העתיד של כמעט הכל.

אחד הדברים הטובים ביותר שאפשר לעשות בתקופה הקשה הזאת, היא לצאת לטייל, לצאת לחופשה, לעשות מדיטציה ולהרגע.

על מה אני מדבר ? איך זה קשור למציאות מדומה ?

האמת היא פשוטה, רוב בני האדם לא יודעים מה זה מציאות מדומה, שמעו כן, ראו צעצועים כן, אבל מעט האנשים שניסו אוקולוס קווסט,VIVE,MIX REALITY,AR וכמובן velve index.

כיום בשוק ישנם מכשירים שלא צריכים מחשב, מדובר במשקפי מציאות מדומה קטנים,נוחים,ניידים שיש בהם כבר הכל בפנים.ניתן לקחת את משקפי 
המציאות מדומה בילקוט קטן לכל מקום, אפשר ללכת לחברים ולשחק איתם פיזית (למרות שלא צריך) אפשר לשחק במגרש כדורגל ליד הבית או פשוט לשבת על הספה או במיטה ולעזוב את העולם הזה לחופשה או הרפתקאה.


במשקפי מציאות מדומה כיום אפשר לראות ממש את הידיים שלכם האמתיות ולא חובה הג'ויסטיק מה שמשאיר רק משקף קטן ונוח ואתכם בעולם אחר, בניגוד לעבר, אנשים שלא רגילים לשחק בקונסולות או מחשבים ימצאו עצמם בקלות בעולם המציאות מדומה, כי מדובר בידיים שלהם.

אז מה הייתם רוצים עכשיו ? חופשה ? אולי לצאת להרפתקאה, אולי לראות סרט תלת מימד באיימקס, הוא אולי סתם להרגי בהרי האלפים, אולי תרצו לעשות מדיטציה מודרכת, אולי תרצו ללכת למסיבה או לפגוש אנשים כאילו אתם ממש שם.

יש לכם פחדים, אין שום בעיה, יש הרבה אפליקציות לטיפול בפחדים וחרדה לטיפול בפוביות וחוסר איזון, מציאות מדומה יכולה לרפא לכם את הנפש.

בזכות משקפי מציאות מדומה תוכלו לעשות ספורט בבית בלי הדבקת קורונה אבל ממש תהיו במכון וזה גם יחסוך לכם הרבה כסף, ניתן ללמוד במציאות מדומה כאילו אתם ממש בשיעור, בעבר התחלנו פרוייקט של כיתה למציאות מדומה בבית ספר, הקורונה הקפיאה את הפרוייקט ביינתם, אבל ברור שזה בלתי נמנע, וזה מה שצריך לעשות בנושא החינוך בתקופת הקורונה.


כיום משקפי מציאות מדומה מהמתקדמים ביותר בעולם לא עולים יקר, אין צורך יותר במחשב עוצמתי שעלה אלפים, הכל נמצא בתוך המשקפי מציאות מדומה, מה שאומר שהמחיר שווה ערך למחיר סוני פלייסטישן או אקס בוקס.

בתקופת הקורונה כשהיה סגר מלא, משקפי המציאות מדומה הצילו אותי! הילדה שלי בת ארבע העבירה את הזמן שם ולא סבלה מחרדה, כמובן שהכל במידה.

אני יכול להמשיך ולכתוב עוד הרבה בנושא וזה יגיע בכתבות הנוספות, עד אז אני מאחל לכולם רק בריאות, זה הכי חשוב.


הכתבה נכתבה על ידי עמית קיסר מומחה למציאות מדומה, רבודה ובינה מלאכותית 2021, כתב ספר על חווייתו עם מציאות מדומה, אינטליגנציה מוגברת ומלאכותית.

אולי גם יעניין אתכם: מהם משקפי מציאות מדומה? מה ההבדל בין משקפי מציאות מדומה למציאות רבודה ?

אולי גם יעניין אתכם: מציאות מדומה מההתחלה ועד היום, למי שפספס.