098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com

 איך בוחרים משקפי מציאות מדומה להשכלה ?,כשיש כל כך הרבה מבחר ? אנחנו במציאות מדומה ישראל ,החנות היחידה בישראל מאז 2013 ,עושים לכם סדר.

על מנת שיהיה קל, נחלק את דגמי המשקפי מציאות מדומה לשלוש קבוצות, הקבוצה הראשונה היא משקפי מציאות מדומה לסמארטפונים, הקבוצה השניה היא משקפי מציאות מדומה עצמאיים all in one, הקבוצה השלישית היא משקפי מציאות מדומה למחשב.

נתחיל לפי הסדר:

איך בוחרים משקפי מציאות מדומה
 להשכלה לסמארטפונים ?

כשקונים 
משקפי מציאות מדומה להשכלה ,צריך לשים לב לכמה פרטים חשובים, העדשות חייבות להיות אופטיות, כדי למנוע נזק לעיניים, עדיף שהמשקפיים יהיו מכוסות בספוג ,בצד הפנים ולא בסיליקון שיחסום את האויר בתוך המשקפיים ויצרו לנו אדים , שיפריעו לנו תוך כדי משחק.

דבר נוסף וחשוב מאוד ,שלא יכנס אור למשקפי המציאות מדומה ,כדי שהמשקף לא יפגם בשמש. חשוב,לשים לב שהרצועות תופסות את קודקוד הראש ולא נופלים על האף כי זה ממש לא נעים. וזה מוביל אותנו לדבר נוסף ,כובד המשקל של המשקף, שימו דגש בנושא זה, מאוד חשוב, על תשכחו גם לרכוש ג'ויסטיק כדי להפעיל את כל האפליקציות
 להשכלה, אני לא ממליץ על הג'ויסטיקים הסינים הזולים אין להם את כל הכפתורים ולכן לא נוכל להפעיל את כל האפליקציות, ג'ויסטיק מומלץ לדעתנו זה IPEGA או steelseries, בחלק מהדגמים יש כבר ג'ויסטיק מקורי (עדיין לא תחליף לג'ויסטיק).

כדי לשים לב שיש לכם ספוג שניתן להוריד ,לשטיפה, כי בכל זאת חייבים לשמור את משקפי המציאות מדומה סטרילים, כמו כן ,במידה ואתם כבר קונים משקפים תשקיעו עוד טיפה בעדשות.

למשקפי המציאות מדומה להשכלה ,צריך להיות כפתור שמכוון את הפוקוס ,  ויתרון נוסף , כפתור שמכוון את מרחקי העיניים.

במשקפי מציאות מדומה אנלוגים ,אין חלקים חשמלים ולכן הדגש צריך להיות על אופטיקה והדברים שכתבנו למעלה.

איך לבחור משקפי מציאות מדומה להשכלה ?
איך בוחרים משקפי מציאות מדומה עצמאיים ?

משקפי מציאות מדומה עצמאיים ,זה משקפי מציאות מדומה, שיש בהם חלקי מחשב בתוך המשקפיים עצמם, כגון סוללה פנימית, משטח עכבר או ג'ויסטיק מובנה.

משקפי מציאות מדומה עצמאיים ,בדרך כלל ,זה משקפי מציאות מדומה טובים יותר גם באיכות החומרים, עדשות, משקל, נוחות, וכמובן ניתן לשלוט בעזרת הג'ויסטיק המובנה בצד המשקף ממש כמו בסמסונג גיר וי אר או לקנות אוקולוס גו.

יתר הדברים שצריך לשים לב אליהם, זהים לחלוטין לדברים שחשובים במשקפי מציאות לסמארטפונים, חוץ מהכפתור גוגל קארדבורד שכבר לא שימושי ובגלל זה אין במשקפי מציאות מדומה דיגטלים אם הכפתור קארדבורד, משקפי מציאות מדומה,כבר באים מוכנים, ויש להם מערכת הפעלה משלהם.

 
איך בוחרים משקפי מציאות מדומה להשכלה,בדרך כלל מדובר במשקפי מציאות מדומה שמתחברים למחשב, למרות שיש בהחלט כמה דגמים שעובדים עצמאית, דוגמאות למשקפי מציאות מדומה למחשב: oculus, vive או MIX REALITY.

פליסטיישן 4 פרו תומך במשקפי מציאות מדומה של סוני ולחלק מהדגמים יש מערכת אנדרואיד או ווינדוס מובנית בתוך המשקף עצמו, מה שנותן לנו את האפשרות ללמוד ולהשכיל בכל משחקי הגוגל פליי בנוסף למשחקי אוקולוס או steam.

משקפי הקונסולה של סוני זה בעיניי (לא באמת מציאות מדומה נכון לרגע זה 25.07.19 ולכן המחיר בהתאם 999 שקלים נדמה לי ,מדובר בחוויה מעט אולי יותר טובה ממשקפי מציאות מדומה מבוססות סמארטפון, לפחות ביינתים וחשוב גם לזכור שאין תוכנות להשכלה.

השוק משתגע וכל כך הרבה חברות ענק נכנסות לתחום,  מה שקרה בתחום המציאות מדומה בשש שנים האחרונות לא עשתה שום טכנולוגיה לפני כן.


אנחנו מאוד מקווים שהמאמר הזה עזר לכם לעשות קצת סדר, אנחנו במציאות מדומה ישראל, הבית שלכם למציאות מדומה\רבודה ומיקס ריאלטי בישראל, בואו לבקר אותנו בפייסבוק שלנו, ביוטיוב שלנו, או באתר החדשות שלנו.

 
 
פלייסטישן 5 מה אנחנו יודעים ?