חפש
איך בוחרים משקפי מציאות מדומה גוגל קארדבורד ?

לאחר שנים של בדיקה של מאות מוצרים מהעולם שעוסקים בתחום המציאות המדומה,כרגע וזה נכון לתאריך לרוב המוצרים שמבוססים על גוגל קארדבורד, מאכזבים ועכשיו נסביר: משקפי המציאות המדומה שמזמינים באיביי או עליבאבא או כל אתר אחר ברשת, בנויים בצורה שגויה, המשקף לא יושב בצורה נוחה על הפנים מה שגורם להרגשת אי נוחות במקרה הטוב וממש לכאב ברוב המקרים, חלקים לא תקינים שעלולים לפגוע בראייה ולגרום לסחרחורות. בנייה לא נכונה של המשקף מה שהופך את המציאות המדומה לסיוט אמיתי ולא מדומה.

משקפי המציאות מדומה שצצו בכל האתרים ברשת האינטרנט, נועדו לרווח מהיר ולא מהבנת הצרכים שחברות כמו גוגל ופרויקט אוקולוס התכוונו לספק כחוויה למשתמשים.
אנחנו באתר הפרוייקט מציאות מדומה
ישראל דואגים לעדכן בפורום, את המוצרים הטובים בשוק על מנת שתקבלו מוצר איכותי שעבר את הבדיקות ואת השיפורים על ידינו, משקפי המציאות המדומה אותם אנו מוכרים מתאימים לצרכים של המשתמשים.

לאחר שבנינו את התוכניות שעוצבו על ידינו, ניגשנו לעבודה ולאחר כמה ניסויים הגענו למוצר המושלם, חשוב לציין, ששמנו דגש על חמישה אלמנטים. א. המוצר עמיד ואיכותי, ב. המוצר אמין, ג. מוצר בטיחותי ד.מוצר נוח וקל. מוצר שמתאים גם לאנדרואיד וגם לאייפון. אני שמח להגיד שהצלחנו.