098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com

היי לכולם, הפעם אני מתחיל לכתוב על מה שקרה אתמול בלילה בהשקה של הדגמים החדשים, הייתי רוצה בקצרה לספר את הסיפור האישי שלי.

אז למי שלא מכיר, שמי לארי סינגול, לפני למעלה משבע שנים פתחתי את החנות משקפי מציאות מדומה, מציאות מדומה ישראל, הסיבה לכך הייתה חלום ילדות שלי, תמיד האמנתי במציאות מדומה וכשפייסבוק קנתה את אוקולוס עזבתי את תחום המחשבים שבו הייתי כל חיי ועברתי למציאות מדומה ורבודה בלבד.

במהלך השנים הייתי מחויב למטרה ב- 100% זה עלה לי הרבה כסף וגם בנישואים שלי ועכשיו נגיף קורונה, אבל בכל המשברים שעברתי נשארתי מחויב למטרה, להיות הכי מקצועי וישר בישראל, לתת כל מה שאני יכול בזמני הפנוי לקהילה בחינם.

למה אני מספר לכם את כל זה ? בגלל הדרך הקשה שעברנו, לא רק אני, כל מאמיני המציאות מדומה והרבודה בישראל, שנים בלי עבודה מסודרת ומחירים הזויים של סחורות. המחירים לאוקולוס ריפט S ו- לאוקולוס קווסט בישראל עולים בהתמדה עקב המחסור, בגלל משבר הקורונה. 

אז מה היה אתמול ?, למה לא ישנתי בלילה ? ולמה אני מספר לכם את כל זה ? בכתבה לפניכם.

מקורות יודעים דבר מסרו אתמול כי הדגם הבא של פייסבוק, משקפי המציאות מדומה 2 Oculus Quest, יהיו זמינות עוד השנה כעת, מה שגורם גם ללא מעט בלבול ללקוחות שרוצים לקנות אוקולוס קווסט 1. משקפי המציאות מדומה החדשים יהיו גם אלחוטיות.

השותפים הקמעונאיים של החברה כוללים את אמזון, בסט ביי, וולמארט וגיימסטופ, ויהיו זמינים לרכישה הן באינטרנט והן בחנויות. ניתן גם להזמין Quest דרך החנות המקוונת של Oculus במידה ואתם גרים בארצות הברית, אין משלוחים ישירים לישראל.

 
משקפי המציאות מדומה אוקולוס Quest מגיעות בשני דגמים, 64GB, 128GB. חשוב לקבל החלטה נבונה לגביי הגרסה שתבחרו, אין אפשרות להגדיל את הזיכרון בכרטיס SD לאחר מכן
 
בקופסא של משקפי ה- Quest יש שני בקרי מגע מהדגם החדש, מתאם מתח, כבל טעינה, שתי סוללות AA (עבור הבקרים) ואת כל המדריכים המתאימים / ופרטי אחריות.
 
חשוב לציין ש- Oculus Quest הם משקפי המציאות מדומה העצמאיות הראשונות שפייסבוק משיקה שמשתמשות במעקב שש כיוונים או באנגלית 6DOF לתנועה במרחב תלת ממדי, כלומר לא צריך חיישנים חיצוניים ולא צריך מחשב ולא צריך סמארטפון על מנת לקבל חווית מציאות מדומה מתקדמת.
 
גם Quest וגם Rift S מציגים בקרי מגע חדשים ומעקב מהמשקף החוצה ופנימה, חברות רבות עובדות  בשיתוף עם פייסבוק לייצר תוכן איכותי ולהתאים תוכן של הריפט לאוקולוס  Quest.
 
המשחקים ברשימה כוללים את: Superhot VR, beat saber ,angry birds, Creeddead and buried, , ועוד:

לעוד משחקים ליחצו
 
 
 
עכשיו בואו נעבור על המפרט הטכני של OCULUS S
 
אחרי שנתיים מרשימות של אוקולוס ריפט משקף המציאות מדומה הראשון של אוקולוס, האוקולוס עבר מתיחת פנים וכמו שאמרתי כבר מספר רב של פעמיים ,לא מדובר באוקולוס ריפט 2.
משקפי המציאות מדומה אוקולוס S, שמות דגש על קלות שימוש, נגישות קלה, והפעלה קלה, מה שהופך את משקפי המציאות מדומה OCULUS S לבחירה טובה עבור הצרכנים החדשים, ומתאים גם למשתמשי RIFT שרוצים לשדרג
אולי גם יעניין אותכם: