098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
oculus go כל מה שרציתם לדעת
הסדרה העולם המטורף כל מה שגיימינג
oculus santa cruz בקרוב ?
אולי גם יעניין אותכם:
אז מה קרה בחגים בעולם המציאות מדומה בקצרה...

מה שלום כולם ? איך האוכל של החגים ? זה הזמן לעשות קצת ספורט ולהוריד את הקלוריות של החג ואיך נעשה את זה ? במציאות מדומה כמובן.

אז מה חדש ?


1.
חברת מוזילה מודיעה על Firefox Reality Mozilla דפדפן אינטרנט VR, החברה אומרת שהדפדפן "מתוכנן מהיסוד" עבור משקפי מציאות מדומה עצמאיות, וכבר היום הוא הופך לזמין עבור Oculus Go, Lenovo Mirage Solo, ו- Vive Focus (ומשקפי מציאות מדומה אחרות של Vive Wave).


מוזילה כבר תמך בעבר ב- VR. אבל עכשיו היא משתפת פעולה מרכזית ב- WebVR, המאפשרת להריץ חוויות VR מהאינטרנט על פני מכשירים רבים - החברה ממשיכה להתמקד במאמצים רבים להפוך את ה- VR לדפדפן מהשורה הראשונה באינטרנט. ככזה, הדפדפן החדש שלהם דפדפן מציאות בנוי עם WebVR בראש, יש תמיכה גם בגלישה בסיסית 2D ו גם ב- immersive VR חוויות נגישה וירטואלית.
2. לאחר ששמענו על פיתוח ערכת בשלטים "Knuckles" EV2 רק לפני כמה חודשים, Valve משלבת במהירות שיפורים המבוססים על משוב ממפתחים. היום חשפה החברה את EV3 מעודכן. החברה אומרת שהשלטים החדשים יהיו מיוצרים בכמויות הרבה יותר מאשר EV2", אשר Valve מאשרת שנשלחו "מאות" ערכות למפתחים. השיפורים מ- EV2 ל- EV3 הם פחות משמעותיים בהשוואה לשינויים הגדולים מהעדכון הקודם, אך מציעים שהחברה קרובה מאוד למוצר מוגמר.

חלק מהעדכונים:
התאמת לרצועה נוספת לצלחת העליונה
רצועה דקה יותר שלא מפריעה עד הכנף
הדק
טריגר חזק יותר
שיפורהאמינות של טריגר
לחצן מערכת
לחצן המערכת פחות רגיש  כדי למנוע לחיצה במקרה
אחיזה FSRs (כוח חיישנים) יותר עקבית ביחידה ליחידה
חיי סוללה
חיישנים בעלי יעילות גבוהה יותר מגבירים את חיי הסוללה ב -2 שעות
נורית LED משופרת
יציאת USB , מה שהופך אותו קל יותר לחיבור  / מעבר נתונים

 
3. הבעלים של SpaceX, יצרנית החלל וחברת החלל שנוסדה על ידי המיליארדר טק אילון מוסק, רוצה כבר בשנת 2022 קולוניזציה על מאדים, אם כי הצעד הגדול הבא של החברה בדרך לשם לוקח תיירים לירח. ואנחנו נוכל לצפות בלייב, בתנאי שיש לכם משקפי מציאות מדומה בחמש השנים הקרובות.


Musk צייץ אתמול כי החברה תשדר ב- liveestreaming כבר את המשימה לירח הקרובה "High Def VR", אשר הוא אומר יועברו כמעט בזמן אמת, וכמובן צריך חשבונאות עבור ~ 238,000 קילומטרים שבהם האות יהיה צורך להגיע בחזרה לכדור הארץ.

 
4. Hardlight VR, החברה שבסיסה בסיאטל, שעמדה בראש קמפיין מוצלח של קיקסטארטר שהוטל על פיתוח החליפה ההפטית למציאות מדומה, מסתגרת החודש במשרדיה בשל היעדר מימון. מנכ"ל החברה הממציא לוסיאן קופלנד אמר בעמוד גיוס ההמונים קיקסטארטר שעקב בעיית מימון, אין לו שום "אפשרויות רק ביטול הפרוייקט.
 
5. זוכרים שסיפרנו לכם שחברת Walmart מתכוננת להרחיב את תוכנית ההכשרה ב- VR בחברה שלה בקרוב ?
אז זהו שזה קורה, חברת Walmart עומדת להתחיל תוכנית אימונים בכל ארצות הברית המבטיחה להביא ל -17 אלף עובדיה עד סוף השנה 17000 אלף משקפי מציאות מדומה וזאת רק ההתחלה לדברי החברה.
5. סוף סוף לאחר המתנה ארוכה במיוחד! המתאם האלחוטי של Vive מגיע לישראל, התוספת האלחוטית עבור Vive ו- Vive Pro, במידה ואתם לא יודעים במה מדובר אז בקצרה, עד היום HTC VIVE היו מחוברים בכבל למחשב, אומנם היו גרסאות בשוק כגון: TPCAST אבל שום דבר לא באמת היה רשמי ועכשיו לאחר ההמתנה משתמשי המציאות מדומה של HTC משוחררים מהכבל הנורא.
6. ואחרונה חביבה בכתבה הקצרה נסיים בגוגל, נראה כי גוגל עשתה כמה התקדמויות רציניות בעלות נמוכה, השבוע החברה חשפה שהם יציעו ערכות מפתח של DAY DREAM ניסיוני חדש עם מעקב מיקום (aka 6 דרגות חופש, או 6DOF)  מה שמקרב אותנו צעד נוסף לחווית מציאות מדומה טובה ללא מחשב.
ערכת המפתחים והמערכת החדשה מובנות בתוך משקפי המציאות מדומה Lenovo Mirage ובקרוב נראה אותה בעוד דגמים של משקפי מציאות מדומה.


לסיכום, עולם המציאות מדומה והרבודה מלא בהפתעות שאין ספק שישנו את עתידינו, מי תוביל את המציאות מדומה בעתיד גוגל ? פייסבוק ? HTC ? אולי חברה סינית אולי סוני ? אני כמובן ממשיך לעדכן.


נכתב על ידי, לארי סינגול, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.