098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com

היי חברים מה שלומכם, כמו שהבטחתי, אני מעלה לכם כל מה שיש לדעת וחשוב על אוקולוס ריפט S, אחרי התלהבות גדולה, הגיע הזמן לתכלס, בלי יותר מדי אינפורמציה על נתונים ויותר תחושה וביקורת אישית שלי מההתנסות עד לרגע זה.

הקופסה של האוקולוס S מאוד יפה לפי דעתי והפתיחה הייתה קלה, בפנים מצאתי שני שלטים שני סוללות ומשקפי מציאות מדומה חדשים מבית פייסבוק (שדרוג לאוקולוס ריפט CV1).

 

 

ההתקנה הייתה קלה (למי שיודע איך להתקין את OCULUS HOME BETA), כתבנו על הפתרון בכתבה קודמת, גם מבחינת החיבור הפיזי וגם מבחינת ההתקנה של התכנה.

אני חייב לציין שהיה מדובר בהתקנה יותר נוחה ומהירה מהחוויה הקודמת באוקולוס ריפט CV1, את השלטים זה חיבר מיד וגם שלב הסריקה של החדר  ROOM SCALE היה חדשני, זאת פעם ראשונה שנעשה שימוש במשקף מציאות מדומה לסריקת החלל שממש עובד מצוין.

 

 

ההרגשה שחובשים את משקפי האוקולוס אס היא מטורפת, לא הייתה נוחות כזאת מעולם במציאות מדומה ואני קובע חד משמעית, העיוורון המעצבן שעטף אותנו כשנכנסו למציאות מדומה לא קיים יותר ועכשיו אתם רואים את הסביבה האמתית שלכם בשחור לבן ומעל אתם רואים בצבעוני את התפריטים של אוקולוס משולבים לתוך המציאות, מה שנקרא מציאות מעורבת או MIX REALITY, חשוב לציין שזה מדהים ומאוד פרקטי, ממש פותר הרבה בעיות וזאת למעשה הפעם הראשונה שאני רואה מיקס ריאליטי ברמה הזאת. (אין כמעט תמונות של האוקולוס אס באינטרנט אז צילמתי מתוך המשקפיים, מצטער על האיכות)

 

 

מדהים לראות את הידיים האמתיות שלי במיקס ריאליטי וזה ממש נוח בסריקה של החדר, המשקפיים עושות שימוש בחמש מצלמות מעקב במרחב על מנת לדעת את המיקום שלי ביקום תלת ממדי. אוקולוס הפכה את כל נושא הסריקה והתקנה של האוקולוס S  לשלוש שלבים פשוטים ואתם מוכנים.

 

עלן מנת לסרוק את החלל ב- OCULUS S, יש פשוט לצייר היכן תוכלו לזוז, אתם חושבים שאתם מבינים על מה אני מדבר, אבל למי שאין אוקולוס אס לא יבין עד כמה מדוייקת הסריקה ולאיזה רמה הם הגיעו, חשוב מאוד לציין שנגמר כל הנושא של לצייר ריבוע ולא לנצל את כל החלל ומעכשיו אתם יכולים לזוז בכל הבית, כמעט. וזה מביא אותנו לכבל הארוך של האוקולס הס, 5 מטר, בניגוד לאוקולוס RIFT CV1 שהיה רק 3 מטר. (הייתה אפשרות גם לכבל של ארבע מטר) ברור לי לחלוטין שברגע ש- האוקולוס S יהיה אלחוטי נוכל להסתובב בכל הבית. (יש פתרונות כיום מצד שלישי כגון TP CAST וכדומה)

 

באוקולוס S שדרגו גם את חווית ההדרכה, מדובר בהדרכה צבעונית משעשעת וקלה, שמיד לאחריה נגיע לאוקולוס HOME S, משם הכל כמעט אותו דבר עבור משתמשי ה- OCULUS RIFT CV1.

 

כפי שאמרתי השלטים מאוד נוחים לשימוש ,המשקל קל והדיוק מדהים, ועכשיו לחלק הכי חשוב, איך רואים ? מדהים!!! אחת מחוויות המציאות מדומה הכי טובות שיש, המסך מעולה ולא רואים פיקסלים, הגרפיקה מלאה בצבע וזזה יפה וחלק, אין את אפקט הדלת המעצבן יותר, העדשות איכותיות יותר, האיכות הייתה לי כל כך טובה שהבנתי שעכשיו בכלל HTC VIVE PRO בצרות צרורות, כי רואים שם אותו דבר מבחינתי, רק שאוקולוס עולה בישראל החל מ- 3999 שקלים ועולה על כל מחשב גיימינג, וה- HTC VIVE PRO מגיע גם ל- 8000 שקלים וצריך מחשב גיימינג חזק יחסית.

לסיכום, פייסבוק עשתה עבודה טובה, היא הורידה מערך המוצר שלה וקבעה שלא מדובר ב- RIFT 2, רק בשדרוג קל לאוקולוס ריפט CV1 הקיים, אני אומר לכם שבקלות מדובר באוקולוס ריפט 2 מבחינתי, מדובר במוצר שעולה בכמה רמות על האוקולוס הקיים ואני הייתי ממליץ לשדרג במידה ויש לכם את הכסף, מדובר במשקף עלות תועלת הכי טוב שקיים לחיבור ל- PC ולדעתי LENOVO עשתה חכם בכך שהיא מייצרת את החומרה לאוקולוס, בפעם שעברה אקסיומי יצרה את משקפי האוקולוס גו. 

 

לרכישת המשקפיים