חפש
אוקלוס ריפט או משקפי מציאות מדומה גוגל קארדבורד ?

נתחיל בהסבר מה זה משקפי מציאות מדומה אוקלוס ריפט בכלל.
אוקלוס ריפט הם סוג של משקפי מציאות מדומה, שהתחילו את דרכם באתר גיוס המונים (אתר שבו הציבור מחליט אם לממן פרוייקט או לא). הפרוייקט מאוד הצליח ועשה "באז" בינלאומי והמוצר הפך ללהיט.
ואז, בפעם הראשונה אחרי עשרים שנה, משקפי המציאות המדומה חזרו לחיים וסוף סוף קיבלו את המקום המגיע להם. כשהחברות הגדולות בעולם הבינו שהצעד הבא של עולם המחשוב פונה ישירות לטכנולוגית המציאות המדומה כולם התעוררו לחיים. סוני, מיקרוסופט, סמסונג, פייסבוק,  גוגול וכמובן אנחנו.
על פי מה שאנחנו רואים ומבינים, אחרי הרבה שנים בתחום המחשבים גוגל ו
משקפי מציאות מדומה שלה תנצח גם בתחרות הזאת. בעוד חברות מסויימות כמו אוקלוס ריפט מיעדים את המוצר שלהם עבור מחשבים וגיימרים, גוגל הלכה על כל מי שיש לו סמארטפון, וידע בסיסי.
במקום לקנות משקפי מציאות מדומה יקרים לחיבור המחשב, גוגל הראתה שניתן לעשות דברים דומים בחתיכת קרטון והמסך האיכותי זה מסך הסמארטפון שלכם.
בגוגל גילו שלא צריך בכלל חיבור למחשב, הסמארטפון יכול לשמש כ
משקפי מציאות מדומה כמחשב ובשנים הקרובות הסמארטפון יהיה יותר חזק ויהיה ניתן להעמיס עליו משחקים כבדים יותר.
במקום להיות מחובר בכבל למחשב,
משקפי מציאות המדומה של גוגל הוכיחו שניתן לשדר את משחקי המחשב הכבדים ביותר לסמארט פון ולשחק איתם במשקפי מציאות מדומה אפילו מהמיטה בלי לשבת מול הקונסולה או המחשב.
לסיום, אני שמח שאוקלוס ריפט התחילה את המסע המדהים הזה לכיוון 
משקפי המציאות מדומה , אבל אנו בהחלט יכולים לדמיין את העתיד הלא רחוק, שבו משקפי המציאות מדומה אוקלוס ריפט ישארו בצד, בדיוק כמו המצלמה הדיגטלית והג'י פי אס הנפרד.
בפורום ללקוחותינו באתר, תוכלו לדעת איך לעשות את הדברים שכתבתי עליהם ולהתרשם בעצמכם. לא ממש ניתן להסביר במילים את מה שמשקפי המציאות המדומה יודעים לעשות ואולי טוב שכך. פשוט תנסו ותראו בעצמכם, כי אין כמו מראה עיניים.

המאמר משנת 2015