098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
תשכחו מ- Oculus Quest 2 כי בקרוב עשויים להגיע משקפי המציאות מדומה אוקולוס קווסט 3 או לפחות Oculus Quest 2 Pro.
פייסבוק רוצה להתנסות בגרסה חזקה יותר של Oculus Quest 2.
Oculus Quest 2 הוא דגם ההמשך ל- Oculus Quest.

אף על פי ש- Oculus Quest 2 יצא רק במשך חמישה חודשים, פייסבוק עשויה כבר לתכנן גרסה חזקה יותר: ה- Oculus Quest Pro.

סגן נשיא אוקולוס אנדרו בוסוורת 'רמז על קיום משקף כזה. בתגובה לבקשת המשתמשים, לגביי קווסט פרו הגיב בוסוורת ', "Quest Pro, נכון?" לדברי עמית קיסר, הוא אמר "מעניין", לפני שקרץ למצלמה.

מלבד זאת שאל, איזה כרטיס גרפי יש לי? כנראה שמדובר בשיפור גרפי רציני
זה רחוק מהודעה רשמית, שלא לדבר על רשימה מלאה של מפרט Oculus Quest Pro, אבל זה לפחות מצביע על כך שפייסבוק שוקלת זאת.

Oculus Quest 2 הוא ללא ספק הדרך הנוחה ביותר לשחק במשחקי מציאות מדומה מבריקים כמו Beat Saber ו- Superhot, הודות לעיצוב הכל באחד שמבטל את הצורך במחשב אישי או במצלמות עצמאיות, אך הוא עדיין חלש. למרות שבב ה- Snapdragon XR2 שמניע אותו מהווה שדרוג לעומת ה- Quest המקורי, קוואלקום טוענת כי ה- Snapdragon 888 שלה (שנמצא בסמסונג גלקסי S21) הוא בעל GPU בעל עוצמה של 35 אחוזים.
 

כמובן, היכולת לשחק משחקים תובעניים יותר באמצעות כבל Oculus Link ומחשב גיימינג היא חלק מהפנייה של משפחת Oculus Quest, ולכן המפרט המוגבל לא הרתיע את כולם. עם זאת, הסיכוי לגרסת פרו הוא מרגש, בהנחה שהמפתחים מרגישים מוכנים לשדרג את כותרי ה- Oculus בכדי לנצל את היתרונות התיאורטיים.

כשנשאל סגן נשיא אוקולוס אנדרו בוסוורת אם מעקב אחר עיניים יתאפשר ב- Quest, אמר בוסוורת 'כי הטכנולוגיה היא "משהו שיכנס לכל דגם משקפי מציאות מדומה בעתיד", וכי מה שיוכל "לשפר את הביצועים באופן דרמטי על ידי הצגת פרטים וגודל fov."

בוסוורת 'נשאל כמובן על ה- PSVR 2 עליו הוכרז לאחרונה. הוא הביע את שמחתו באומרו, "אני שמח שהם מכינים אחד כזה." "PSVR היה להיט כל כך ענק

ואכן, ששתי חברות בסדר גודל של פייסבוק וסוני נראות מחויבות לעתיד המציאות המדומה הדבר מהווה ביטוח נהדר עבור מפתחים, ומשחקי המציאות מדומה הטובים ביותר כבר הופיעו גם ב- PS4 וגם ב- Oculus Quest. Beat Saber, The Sight Dead Saints and Sinners, Pistol Whip, Arizona Sunshine, Job Simulator, Rec Rec ו- Super hot הם בין חוויות המציאות מדומה הפופולריות ביותר בשתי הפלטפורמות.


אם יש לכם חוויה אישית או סיפור על מציאות מדומה? ספרו לנו על כך:
שלחו לי אימייל: caesaramit@gmail.com


כותב המאמר מומחה למציאות מדומה, מציאות רבודה ובינה מלאכותית, עמית קיסר, מציאות מדומה ישראל 2013.אולי גם יעניין אתכם: מהם משקפי מציאות מדומה? מה ההבדל בין משקפי מציאות מדומה למציאות רבודה ?


אולי גם יעניין אתכם: מציאות מדומה מההתחלה ועד היום, למי שפספס.
 
אולי גם יעניין אותכם: