מציאות מדומה ישראל - אוקולוס לא מאמינה בעידן ללא ג'ויסטיקים
מצא
09-8320333

בזמן שאנחנו מחכים לג'ויסטיקים של אוקולוס, אוקולוס מעדכנת אותנו בחזון שלה ובחזון של אוקולוס השלטים (ג'ויסטיקים) נשארים בחזית הגיימינג.

אוקולוס חושבת שהג'ויסטיקים פה בכדי להשאר
למי שעוד לא יודע אז כרגע משקפי המציאות מדומה של אוקולוס נמכרות יחד עם ג'ויסטיק אקס בוקס ולא עם בקרי שליטה מהדור החדש, כגון: השלטים של HTC VIVE.
בזמן שאנחנו שומעים הרבה תירוצים ל- למה אין לאוקולוס בקרי שלטים בסגנון של ה- HTC VIVE שבינתיים קוצרת שבחים ופרסים על השלטים שלה, אוקולוס מספרת לנו שבכלל היא מאמינה שהג'ויסטיקים הרגילים פה בכדי להשאר.
באוקולוס אומרים שלדעתם תמיד יהיו משחקים שיתיאמו רק לג'ויסטיק ולכן שלטי הבקרה החדשים הם רק תוספת, באוקולוס גם מספרים שחלק מהמפתחים עצמם רוצים להמשיך לפתח משחקים לג'ויסטיק.
אפשר גם לראות במערכת ההפעלה של אוקולוס שיש קטגוריה לג'ויסטיקים בלבד, מספר לנו אדם בכיר בתעשייה, האיש גם מוסיף שלמרות שיש קולות בתעשיה של הגיימינג שחושבים שתם עידן הג'ויסטיק, באוקולוס בהחלט מאמינים שההפך הוא הנכון.
לאחר תקופה ארוכה בה לא ידענו אפילו תאריך השקה לשלטים של אוקולוס ריפט, יש לאוקולוס בשורה, השלטים החדשים של oculus rift יושקו ב- Q4 השנה, עדיין אין מחיר או תאריך מדוייק, אבל אוקולוס מבטיחה שאת השלטים שלה יהיה אפשר לקנות עוד השנה.
שלום, נשמח לקבל את הערכתכם לכתבה ולכותבים שלנו באמצעות לחיצה קטנה על כפתור הלייק! תודה
כותב המאמר: עמית קיסר מציאות מדומה ישראל.