098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com

היי חברים שבוע טוב, אני כותב את הכתבה הזאת פעור פה, הרגע סיימתי את ההתקנה של האוקולוס אס - oculus s הראשון שלי, כתבתי על זה כתבות, קראתי כל מידע אפשרי וכלום לא הכין אותי לזה, אבל לפני שאני נותן לכם ממתקים של מידע, אני רוצה לספר סיפור קצר.

 

המלאי של האוקולוס אס - oculus s כבר שבוע במלאי בישראל, אבל רק אתמול יצא לי לחבר אחד על מנת לעלות את הסיקור הזה, זאת אומרת לנסות לחבר אחד.

 

באוקולוס ריפט לדוגמה, היה לנו שני סנסורים לחבר, משקפי מציאות מדומה CV1 ושני שלטים, במשקפי מציאות מדומה אוקולוס ריפט, היו לנו שלושה חיבורי USB3, שניים לסנסורים ואחד למשקפיים, וכניסה אחת HDMI, לאחר חיבור החומרה למחשב מורידים את התוכנה של אוקולוס מאתר אוקולוס, מתקינים את התוכנה ונכנסים למציאות מדומה.

 

באוקולוס אס - oculus s - יש לנו בערכה, רק משקפי מציאות מדומה ושני שלטים זה כל הערכה, באוקולוס אס אנו זקוקים רק לחיבור אחד של USB 3 וכניסה אחת של displayport, נכנסים לאתר של אוקולוס, מורידים את התוכנה , מתקינים ונכנסים...   לתקלה ?!?!??!?!?

 

פה התחיל סיוט, אני מחבר את המשקפיים ולא קורה כלום. כולה שני חיבורים למחשב USB 3 וחיבור displayport, אולי זה ה- displayport ? אז ניסיתי את כולם וכלום לא קורה, אז ניסיתי לחבר מסך ל- displayport וזה עבד.

 

אז חשבתי שאולי צריך לעדכן את הכרטיס מסך, כבר קרה לי מספר פעמים שזאת הייתה הבעיה, אז עדכנתי וזה עדיין לא עבד. אז חשבתי שאולי אני צריך לעדכן את הווינדוס 10 שלי, כי גם זאת תקלה שאני מכיר מהעבר, אז עדכנתי ו..  שום דבר.

 

אז חשבתי לעצמי, טוב זה בטח עדכון של התכנה של אוקולוס, גם את זה עשיתי וכלום לא עבד, אז הסרתי את התכנה והתקנתי את התכנה, ניתקתי והכנסתי את החיבורים של משקפי המציאות מדומה, ניסיתי כניסות אחרות, כיביתי והדלקתי את המחשב, אבל כלום.

 

אז אמרתי לעצמי סבבה לא מצליח לי, נחפש עזרה באינטרנט, אולי בפורומים או ביוטיוב מישהו מסביר איך לחבר אוקולוס אס - oculus s ?, אבל  לצערי גיליתי ,שאני בין הראשונים שיש להם את האוקולוס אס בעולם ולכן אין כמעט מידע באינטרנט, אומנם ביוטיוב יש סרטון אחד שמסביר איך לחבר את האוקולוס אס, אבל בסרטון זה פשוט פלאג אנד פליי כמו שאומרים. (הסרטון לפניכם, תראו לבד).

שעות של חיפוש מידע לא עזרו, כי אין מידע כמעט. ידעתי שמדובר במשהו קטן, אבל במה ? הרי לא יכול להיות שהמשקפיים לא עובדים, אולי זה המחשב שלי ? אז זהו שלא.

לקוחות שקנו את המשקפיים בחנות שלנו מציאות מדומה ישראל, התלוננו על אותה בעיה בדיוק, פלוס כל מיני בעיות של קריסה בתוכנה, פה כבר באמת שלא ידעתי מה לעשות.

 

נכנסתי לקבוצה ושאלתי את החברה שם, מה עושים ?!?!?!?!? מישהו יודע משהו ? לא עברו יותר מכמה דקות ויוני מנהל הקבוצה ענה לי ובשנייה אחת נתן לי את הפתרון, זה היה כל כך פשוט. לדוגמה: מכירים את זה שאתם רואים קסם מדהים ואז אתם מגלים איך זה עובד ואתם מאוכזבים מהפשטות, ככה אני הרגשתי .

 

פה אני עוצר ובונה מתח, תתחילו לזרוק מה אתם חושבים שהפתרון היה בסוף ? 

 

בזמן שאני כותב את הסיקור המלא ואת הפתרון, אתם תחשבו על זה.

הכתבה נכתבה על ידי עמית קיסר מומחה למציאות מדומה, רבודה ובינה מלאכותית 2021, כתב ספר על חווייתו עם מציאות מדומה, אינטליגנציה מוגברת ומלאכותית.

אולי גם יעניין אתכם: מהם משקפי מציאות מדומה? מה ההבדל בין משקפי מציאות מדומה למציאות רבודה ?

אולי גם יעניין אתכם: מציאות מדומה מההתחלה ועד היום, למי שפספס.

אולי גם יעניין אותכם: