098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
כשמדברים על טכנולוגיות מציאות מדומה ,צריך לזכור שמדובר בטכנולוגיה חדשנית שאין ממי לשאוב את האינפורמציה ולכן את המידע ,חברות משקפי המציאות מדומה הגדולות צריכות לכתוב בעצמן.
על פי סמסונג הטכנולוגיה החדשה נוסתה בהצלחה על 1500 איש ממקצוע החומרה, התוכנה וההנדסה, הנבדקים מספרים על חוויה חוץ גופית, מה שעוד אמרו הנבדקים, זה שבמשחק סימולטור החוויה גרמה להם לאשלייה פיזית.

סטיב יונג, מנהל הקבוצה Creative, אומר שסמסונג הבינה ,שמעבר לחוויה שנותנות העיינים במשקפי המציאות המדומה ,החוויה לעולם לא תהיה מושלמת ללא טכנולוגית ה- 4D שלהם.
אחת הבשורות הטובות לשחקני המציאות מדומה, הוא היכולת של הטכנולוגיה החדשה להיפטר מהרגשת הסחרחורת, כאבי הראש והבחילות שמאפיינות מאוד את תחום משקפי המציאות המדומה.

סמסונג חושפת אוזניות 4D חדשות

לאחר שחברת סמסונג בשיתוף אוקלוס ,השיקה ברעש גדול את משקפי המציאות מדומה שלה samsung gear vr , החברה מחפשת לצלול עמוק יותר לתוך האוזניים שלנו במשקפי המציאות מדומה ועושה שימוש בטכנולוגית immersive ההמצאה האחרונה מבית סמסונג - אוזניות תנועה בארבעה מימדים שעונה לשם  Entrim 4D headphones.
אוזניות ה- 4D החדשות ,משלבות אלגוריתים חדשני שמשלב סאונד ותנועה תהליך הנקרא Galvanic (גירוי שיווי משקל על ידי קול) האוזניות החדשות אמורות,לפי סמסונג ,לגרום לשחקני המציאות מדומה להרגיש גירוי בתוך האוזן הפנימית ,מה שגורם להטעיית הנוזל המאזן באוזן ולווסת את מאזן התנועה שלך,  שגורם לנו להרגיש כאילו אנחנו חלק מן ההתרחשות.
הטכניקה החדשה הזאת,לפי המפתחים בסמסונג ,שולחת הודעות חשמליות לעצב באוזן ומסנכרנת את הגוף והתנועה על פי תכני הוידאו במשקפי המציאות המדומה.

 

לסיכום תחום משקפי המציאות מדומה תופס תאוצה והרבה מאוד מוצרים נלווים מתווספים יום יום לארסנל של חברות המציאות מדומה, אין ספק שבקרוב נראה מוצרים נוספים כגון omny, ההליכון הנייד החדש לתחום ה-VR, וכן מכשיר הקינקט VICOVR.
אז מה שבטוח זה שעוד לא נאמרה המילה האחרונה בתחום

פלייסטישן 5 מה אנחנו יודעים ?