חפש
קצת עלינו:

תרשו לי להציג את עצמי, שמי לארי סינגול ואני הקמתי את החנות הראשונה בישראל למכירת מוצרי מציאות מדומה בישראל בשנת 2013.
עד לפני שבע שנים עסקתי בתחום המחשבים והאינטרנט, תחום שבו עסקתי מעל ל- 25 שנה וכששמעתי שפייסבוק קונה חברה קטנה בשם אוקולוס, הבנתי שהמציאות מדומה בשלה , הייתי נרגש, חיכיתי לזה משנות התשעים.

במקביל לחברות פייסבוק, סמסונג וגוגל שהיו חלוצות (בגלגול הזה של המציאות מדומה), הקמתי את מציאות מדומה ישראל, נפל לי האסימון מהר מאוד, הבנתי את ההשפעות והתהליכים שיקרו בעתיד ובאמת שצריך רק מעט דמיון כדי לקחת את תחום המציאות מדומה והרבודה לכל תחום בחיינו ולראות מה זה יעשה לעולם ולמציאות עצמה.

אחת המטרות של מציאות מדומה ישראל היא לעזור להכין את הציבור למה שמגיע ובגלל זה הצוות שלנו מעלה וכותב מאמרים כבר שנים רבות בעברית ומנהל את קבוצת הפייסבוק והערוץ יוטיוב הגדולים בישראל, המטרה, הכשרת דור המציאות המדומה\רבודה בישראל על מנת שנוכל להיות מהמתקדמים בעולם בתחום, באתר תוכלו למצוא מידע חדשותיפורום פעיל לשאלות ותשובותמדריכי תקלות של מיטב המומחים בתחוםוכמו כן מידע על כל הדגמים והחלקים מהתחום בעברית.

מציאות מדומה ישראל לוקחת חלק בהפקת התכנית טלויזיה "העולם המטורף" בנושא מציאות מדומה ורבודה שמשודרת על ידי ערוץ ONE תוכנית טלויזיה שלנו בערוץ גם אני מעלה באופן אישי סרטוני הדרכה קצרים לערוץ היוטיוב של מציאות מדמה ישראל.

מעבר לאפשרות לרכוש בחנות שלנו מוצרי VR\AR\MR, תוכלו גם לרכוש בחנות מוצרים נלווים, כגוןמצלמות 360חליפות למציאות מדומה ורבודהכפפות למציאות מדומה ורבודה , מתקנים למציאות מדומה ורבודה,בקרי שליטה וג'ויסטיקים ועוד...

חשוב לציין שהאתר בנוי על מערכת מיושנת משנת 2013, מטעמי נוסטלגיה יש רבים שגולשים באתר,אבל במידה ואתם מחפשים אתר חדשני, אתם מוזמנים להכנס לאתר הבין לאומי שלנו:

www.caesarvr.com

אנחנו במציאות מדומה ישראל, לוקחים אתכם למסע לעולם מקביל, שנמצא ממש מעבר לעדשה וכולכם מוזמנים להיות איתנו חלק מהמהפכה הטכנולוגית הבאה, אז תגידו שלום למציאות החדשה שלכם.

למה לקוחות מהארץ ומהעולם קונים דווקא במציאות מדומה ישראל 2013 ?

הרשימה הקצרה:
מענה אנושי בטלפון (יתכנו שינויים בשעות הפעילות עקב משבר הקורונה)
תמיכה ושירות מרחוק ללקוחותינו במשך השנה
שירותי מעבדה למשקפי AR \ VR  למשך שנה
ביטוח משלוח - אם יש צורך לשלוח את המוצר לידי היצרן זה ייעשה על חשבוננו
שירות בשפה האנגלית בטלפון וגם באינטרנט
אחריות מוצר לשנה מהחנות שלנו בנוסף
אחריות יצרן
שירות אישי ומהיר מאוד מרגע ההזמנה לבית הלקוח.
שירותי תוכנה
שירותי יבוא
הקמת פרויקטים
30 שנות ניסיון
תוכנית שותפים של אמזון ואיביי
שירותי יבוא אישי ושחרור ממכס של מוצרי VR\AR.
... ועודבברכה לארי סינגול
 
עדכון חשוב:
תקופת הקורונה תקופה מאתגרת, יש בעיות בשרשרת ההספקה העולמית ועיקובים הפכו לחלק מהשגרה.
אנחנו שמחים לעדכן ששלושת הלוקחות האחרונים שחיכו יקבלו את הסחורה מחר.
לילות שאנחנו לא ישנים על מנת לספק לכם את השירות הטוב ביותר ואת האחריות הטובה ביותר למוצר שלכם.
למרות פגיעה קשה שספגנו בעקבות משבר הקורונה ונוכלים רבים, כיף לעדכן שעמדנו בכל ההתחייבויות שלנו כלפי הלקוחות.
כיף לישון בלילה ולדעת שעכשיו ששרדנו את משבר הקורונה אנחנו פה אתכם לתמיד, יש לנו את הכוח הכלכלי והחוסן.
בהזדמנות זאת, אני רוצה לבקש סליחה אישית לגביי האיחורים שהיו לכמה לקוחות, הלקוחות מקבלים פיצוי נדיב, השם שלנו זה שמן טוב וזה יהיה כך לתמיד.
כיף לדעת שאנחנו ישרים בכל מחיר וכיף לדעת שאנחנו פה להישאר, תודה לכל הלקוחות שלנו משנת 2013, להגיע למקום הראשון זה קל, אבל אנחנו נלחם לשמור על המקום הראשון לתמיד.
בברכה לארי סינגול מנכ"ל מציאות מדומה ישראל 2013.
אז בואו לבקר אותנו:


ניתן לשלם ב- paybox של בנק לאומי ללא עמלה, או בביט של פועלים, למספר הטלפון 055-8876899 ,המטרה לעזור לכם לבצע את ההזמנות בקלות ובזול, וזה נורא פשוט, מורידים את האפליקציה לנייד ומשלמים, תצא חשבונית מס קבלה לאחר מכן ותשלח במייל,  וההזמנה תטופל מהר.