חפש
שרת 51 נתניה, טלפון: 09-8320333 רב קווי
חיישן לא מחובר
לא כל הבעיות שאתה חווה עם המכשיר קשורות ישירות למשקפיים. החיישן, שעוקב אחר תנועת המשקפיים ומאפשר תנועה מדויקת יותר ומשחק, יכול לגרום גם הוא לבעיות.

 
  • אם החיישן של Rift לא מתחבר למחשב בכלל, זה יכול להיות קשור לאותה בעיה של ה- USB שתיארנו קודם עם המשקפיים. וודא כי החיישן מחובר ליציאה של USB 3.0 במחשב. Oculus מציעים להשתמש ביציאות חיבור שנמצאות בחלק האחורי של המחשב ולא באלו שנמצאות בחלק הקדמי או הצידי, לפני שמתחילים מחדש את המחשב ואת האפליקציה של Oculus.
  • אם זה לא פותר את בעיית החיבור, והחיישן מחובר ליציאה של USB 3.0, נסה לנתק חלק מהדברים האחרים שבהם אתה משתמש. הבעיה יכולה להיות קשורה לרוחב הפס של ה-USB וזה כנראה יפתור את הבעיה של הניתוק.
  • אם גם זה לא פותר את הבעיה, נסה להתקין מחדש את התוכנה של Oculus Rift. משתמשים דיווחו כי זה פתר את בעיות שאינן קשורות ביציאת ה- USB.
  • אם הבעיה עדיין קיימת, זה משהו שלא נעים לעשות, אולם ייתכן וכדאי להתקין מחדש את Windows 10 וזה יכול לפתור את הבעיה.
  • אם הבעיה בחיישן עדיין לא נפתרת, ייתכן שיש בעיה בחיישן עצמו. צור קשר עם Oculus Support לקבל הניות כיצד להחליף את החיישן.
 
ל'גויסטיק הנגיעה של Oculus יש בעיות במעקב
 
עם הכניסה של Oculus Touch, יש כעת למשתמשים דרכים חדשות לשחק משחקים ב- Rift, עם שליטה טבעית ומדויקת יותר. משתמשים מסוימים חוו בעיות עם שלטי המגע החדשים במעקב אחרי התנועות שלהם באופן נכון, אולם ישנם כמה גורמים שאפשר להאשים בכך.
  • זה נראה מובן מאליו, אבל אם שלטי המגע לא עובדים כמצופה או לא עוקבים נכון אחרי התנועות שלך, בדוק את רמת הבטרייה תחת "settings" ו- "devices" במחשב שלך. אנחנו ממליצים להשיג 4-6 בטריות נטענות AA - לכל שלט אחת בכל זמן - ומטען עבורן שאפשר להשתמש בו בכל פעם שהן ברמה נמוכה.
  • תוכל גם להגדיר מחדש את החיישן שלך דרך "settings" ו- "devices" ו- "configure Rift". זה בעיקר נצרך אם אתה נתקל בבעיות במעקב רק לאחר שהעברת את המכשיר למקום אחר.
  • משתמשים אחרים חוו בעיות מתמשכות וחוזרות על עצמן עם המעקב בשלטי המגע שלהם, בעיקר עם השלט של היד הימנית. ב-Oculus מאמינים שהבעיה קשורה לתוכנה: עדכון שאמור היה להיות בינואר נדחה, אבל הוא יבצע שיפורים בשלטי המגע שאמורים למנוע בעיות רבות.

בעיות נפוצות ב- Oculus Rift וכיצד לפתור אותן 2 ?

שלום, נשמח לקבל את הערכתכם לכתבה ולכותבים שלנו באמצעות לחיצה קטנה על כפתור הלייק! תודה
גיר וי אר מול גוגל קארדבורד
איך יראה העתיד במציאות מדומה ?
אולי גם יעניין אותכם:
כותב המאמר: עמית קיסר, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.
 
 
ps4vr מה הקטע של פלייסטישן ?